Топ ІТ-новин дня (26-10)

Компанія Apple вперше повідомила про скорочення річної виручки. По результатам четвертого кварталу, виручка Apple склала $46.9 млрд, що на 9% менше, аніж роком раніше. Чистий доход компанії скоротився на 19%. Падіння цих показників спостерігається третій квартал підряд.

У США вибухнув смартфон Galaxy S7 Edge, який його власник отримав на заміну Note 7 – в рамках програми заміни цих моделей через їх вибухонебезпечність.

В Сингапурі почали тестувати безпілотні автобуси – тестування почав технологічний університет, який запустив автобуси для переведення студентів.

А безпілотна вантажівка Uber провела перший рейс і доставила за потрібною адресою пиво.

В Росії хочуть заблокувати ділову соцмережу LinkedIn – через те, що цей сервіс порушує закони країни по роботі з персональними даними.

Facebook готує власний інструмент для обробки медіа контенту в стилі відомого сервісу Prisma.

“Розетка” тестує україномовну версію сайту. Вона доступна лише обмеженому колу користувачів.

Американські вчені написали алгоритм, який уміє визначати коментарі від ботів.

Microsoft розглядає створення пошукової системи для ботів, розширивши свій каталог ботів і включивши в нього продукти сторонніх платформ. Пошукова система працюватиме з продуктами Skype, Facebook Messenger, Kik та Slack.

Microsoft представила свій перший настольний ПК Sufrace Studio, новий ноутбук-трансформер Sufrace Book i7 та ряд інших новинок на спеціальній презентації для преси

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик