Топ ІТ новин дня (31-10)

Месенджери стали популярнішими за соціальні мережі. Загалом аудиторія соцмереж у світі складає біля 2.5 млрд користувачів, а месенджерами користуються біля 3 млрд.

Месенджер Snapchat готується залучити в рамках IPO більше $4 млрд. Розміщення акцій компанії заплановане на початок наступного року.

Ще 2015 року багато популярних Vine-блогерів попереджували власників сервіса, представників Twitter, про проблеми.

У видачі пошукових систем стало в шість разів більше небезпечних посилань.

Google працює над створенням відкритої технології, яка дозволить обробляти відеоролики за допомогою фільтрів нейронних мереж – таких, які використовуються у сервісах Prisma та Artisto.

Влада ЕС вимагає зупинити обмін даними між WhatsApp та Facebook – тимчасово вимагається зупинити використання даних менеджера WhatsApp.

Ціна пошукової системи Giphy, призначеної для пошуку по зображенням, за рік виросла до $600 млн, згідно з останнім раундом фінансування.

В Ізраїлі хочуть закрити доступ до всіх порносайтів. А бажаючі переглядати ці сайти повинні будуть просити доступ у провайдерів.

Алгоритм новинної стрічки Facebook не справляється з фейковими новинами.

GoDaddy запустив продаж доменів з емодзі. На сайті доступна перевірка таких доменів. Вартість реєстрації домена на рік – $4.99.

Американський хакер заставив iPhone дзвонити рятувальникам по телефону 911. Хакер опублікував в інтернеті код для обходу системи безпеки iOS, в результаті чого телефони почали самі дзвонити по номеру 911.

Новий додаток Facebook для iOS паралізує iPhone і робить їх непрацездатними. Смартфон сам перезапускається і зависає.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик