Топ ІТ новин дня (10 листопада): проблеми в Yahoo! та електронні перекази в Україну

У Yahoo! проблеми – з компанією судяться її користувачі, а Verizon може відмовитися від угоди по купівлі Yahoo! У Росії блокуватимуть LinkedIn, російські соцмережі запустили сервіс переказів коштів користувачам з України, Viber запустив публічні акаунти для бізнеса. Ці та інші ІТ-новини дня – одним рядком.

Facebook припинила обмін даними з месенджером WhatsApp для британських користувачів. Таке рішення було прийнято після вимоги місцевих регуляторів.

Перед сном некорисно користуватися смартфоном – це може викликати порушення сну та сприяти більш довгому засинанню.

Новий iPhone 7 вибухнув від падіння на землю. Найімовірніше вибухнула батарея смартфона.

iphone-7-break

В Росії суд заблокував ділову соціальну мережу LinkedIn через те, що цей сервіс, на думку Роскомнагляду, збирає та передає дані російських користувачів без їх згоди.

23 користувачі подали до суду на Yahoo! у зв’язку зі зламом їх акаунтів електронної пошти.

Угода по купівлі компанії Yahoo! телекомунікаційним оператором Verizon може бути зірвана – через крадіжку даних більш як 500 млн користувачів електронної пошти компанії у 2014 році. Наразі немає гарантій, що Verizon закриє угоду.

Укрзалізниця запустила мобільну версію продажі білетів на поїзди онлайн. З часом з’явиться і окремий мобільний додаток для купівлі квитків.

Веб-версія сайту WordArt дозволяє згадати, що таке – написи WordArt та згенерувати їх.

wordart

Соцмережа “Одноклассники” запустила функцію грошових переказів з Росії в Україну. Максимальна сума переказу – 75 тис рублів. Відправляти гроші можна на MasterCard або Maestro.

Наступного дня перекази в Україну запустила соцмережа “ВКонтакте”. За раз можна відправити до 75 тис рублів, за місяць – до 600 тис.

Viber запустив публічні акаунти для бізнеса, за допомогою яких бренди зможуть комуні кувати зі своєю аудиторією. Наразі ця функція є безкоштовною.

Китайські розробники представили одноплатний комп’ютер Orange Pi PC 2, вартість якого менша $20. Вага пристрою – 38 грамів, його розміри не перевищують розміри кредитної карти.

Трамп планує зробити дуже дорогою візу H-1B, за якою у США працюють іноземні програмісти. Таким чином він хоче скоротити потік бажаючих працювати в США та звільнити місця для студентів американських університетів.

Плагін Web of Trust (WoT) стежив за користувачами, зберігаючи історію переглядів. Його автори продавали ці дані іншим особам. Цей пагін повідомляв користувачів про відвідування ненадійних сайтів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик