Топ ІТ-новин дня (11 листопада). Twitter готується до прибутків, Стівен Кінг йде в офлайн

Рекорди Facebook та Twitter у день виборів, нові можливості нейронних мереж, 2 мільярди для Google Chrome – ці та інші ІТ-новини дня за сьогодні.

У Facebook визнали недоліки алгоритму формування новин, призначеного для боротьби з недостовірною інформацією та пообіцяли виправити технічні збої, в результаті чого поширюються фейкові новини.

Марк Цукерберг став бізнесменом року за версією журналу Fortune. Минулого року цей список очолив генеральний директор Nike Марк Паркер.

facebook-google

Twitter та Facebook побили рекорди по числу публікацій, присвячених виборам президента США. Наприклад, користувачі Twitter опублікували 8 листопада більше 75 млн повідомлень, пов’язаних з виборами.

Дослідники з Оксфорду навчили нейронну мережу читати по губам людини на рівні цілих речень.

Влада Сингапуру прийняла закон, який зобов’яже власників та операторів ІТ-інфраструктури проходити перевірку кібербезпеки і доповідати про випадки зламу.

У 2017 році сервіс мікроблогінга Twitter планує стати прибутковим, хоча на 1 жовтня 2016 року розмір оперативних збитків Twitter склав $224 млн.

Google може підвищити ціни на всі її Android-пристрої через претензії Єврокомісії і звинуваченні Google у зловживанні своїм становищем на ринку. Єврокомісія звинувачує Google у нав’язуванні її сервісів виробникам пристроїв.

Третина користувачів інтернету ігнорують повідомлення про небезпеку при переході на сайт, заражений вірусом. Такі дані представили фахівці “Яндексу” на основі аналізу програми “Яндекс.Браузер”.

Facebook запустила платформу Caffe2Go для обробки відео, яка працює на основі штучного інтелекту.

Американські вчені створити штучний інтелект для прийняття колективних рішень.

Павло Дуров закликав не користуватися американськими месенджерами після перемоги Дональда Трампа на виборах.

Кількість активних установок браузера Google Chrome перевищила 2 млрд. Це число встановлених браузерів на всіх пристроях

chrome

Письменник Стівен Кінг оголосив, що він піде з інтернету після перемоги Дональда Трампа на виборах. Менше ніж за добу його оголошення про це рішення зібрало більше 12 тис ретвітів та 32 тис “лайків”.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик