Топ ІТ-новин дня (7-12)

Google відкрив безкоштовний доступ всіх бажаючих до свого штучного інтелекту. Підрозділ Google Deep Mind розмістив в Мережі вихідний код віртуального середовища DeepMind Lab.

Google готує новий інтерфейс пошукової видачі на десктопах. Все більша кількість користувачів його побачила у себе на екранах комп’ютерів.

Pict

Instagram дозволить користувачам “лайкати” та відключати коментарі до окремих записів. Ця функція направлена на боротьбу з цькуванням та ненавистю в інтернеті.

SoftServe розробила систему аутентифікації водіїв на основі електрокардіограми. Для аналізу кардіограми потрібно 30 секунд, точність розпізнавання складає 70%.

В Росії за кібератаки будуть саджати на 10 років – такий новий законопроект внесено до Державної думи.

Мобільний додаток Blippar отримав функцію розпізнавання облич. Функція Augmented Reality Face Profiles дозволяє відсканувати обличчя людини і дізнатись про неї якомога більше. Програма надасть список про файлів людини в соцмережах, до її інтересів, улюбленої музики. Наразі програма працює лише для публічних людей, а інформація отримується лише з відкритих джерел.

Більшість безкоштовних Android-додатків не шифрують персональні дані користувачів – це означає, що така інформація може бути виявлена сторонніми особами.

Мобільний Android-додаток “Довірені контакти” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.emergencyassist може повідомити рідних про місцезнаходження людини. Людина може відправити запит за інформацію про місцезнаходження когось з списку “довірених контактів”, якщо контакт протягом короткого часу не відізветься, то дані про місцезнаходження будуть відправлені автоматично.

Facebook почала просити користувачів оцінювати правдивість новин. Деякі користувачі уже побачили повідомлення-запит щодо правдивості новини, яке з’явилось у них в стрічці.

Google на своїх серверах зберігає всі пошукові запити користувачів. Отримати доступ до них можна в особистому кабінеті.

Нова версія Google Chrome дозволяє скачувати музику та відео для офлайн-перегляду.

Мобільна версія пошукового додатку Google сильно змінилась, ставши більш персоналізованою. Стрічка новин користувача розділена на два потоки: інтереси та майбутні події.

Компанія Pebble припинить своє існування після того, як буде остаточно оформлена угода по купівлі її компанією Fitbit.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик