Топ ІТ-новин дня (9-12)

Шахраї використовують WhatsApp для крадіжки грошей у користувачів Уанету та Рунету, надсилаючи повідомлення про резервування товару в інтернет-магазині на ім’я користувача.

Більше 70% дітей у віці від 3 до 10 років грають в мобільні ігри.

Соцмережа “ВКонтакте” відмовилась заблокувати групу про зґвалтування під час сну.

Вчені університету Кембріджа створили сервіс аналізу особистості по лайкам Apply Magic Sause https://applymagicsauce.com/. На основі лайків сервіс дозволить створити психо-демографічний портрет і визначити, наскільки користувач задоволений життям, схильний до лідерства і т.д.

З’явилися чутки, що Spotify передумав купувати сервіс SoundCloud – напередодні виходу на біржу компанії не потрібні дивні активи.

Камера PogoCam кріпиться на окуляри і дозволяє вести зйомку від першої особи. Для управління камерою призначена лише одна кнопка.

Мобільний додаток Fabby, створений одним із розробників сервісу Maps.Me уміє обробляти селфі з використанням нейронних мереж. Сервіс може замінити фон селфі на фото або анімацію.

За допомогою програми AirDroid хакери крадуть інформацію з телефонів користувачів.

В Telegram з’явилась інтеграція з сервісом IFTTT, а також закріплені чати.

Більше половини додатків у списку 20 найбільш вразливих програм по версії Flexera Software – це програми для інформаційного захисту. Таких в списку небезпечних продуктів налічувалось 11.

В Японії старшим людям із розладами пам’яті на нігті чи пальці наносять спеціальні QR-мітки з інформації про ім’я, місце проживання та ідентифікаційний код.

Google тестує сервіс оцінки фільмів та телевізійних програм в результатах пошуку.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик