Топ ІТ новин дня (10-12)

Facebook тестує сповіщення, які будуть інтегровані з операційною системою. Користувачі отримуватимуть сповіщення про певні події не у вікні браузера, через сповіщення операційної системи.

Американська розвідка підозрює, що російські хакери зламали комп’ютери Національного комітету республіканської партії, та наразі не стали публікувати вкрадені дані.

Український стартап Sixa https://www.sixa.io/ отримав фінансування в розмірі $3.5 млн від інвесторів з Кремніємої долини. Платформа Sixa представляє собою віртуальний комп’ютер у хмарному середовищі.

Рекламні GIF-зображення містять приховану загрозу – спеціальний вірус, який ховається в таких файлах, крав платіжні дані користувачів платіжних систем та інтернет-банків.

Samsung розглядає можливість примусового відключення смартфонів Galaxy Note 7 у США. Це пов’язане з тим, що в руках американців знаходиться більше 280 тис смартфонів, які не були повернуті, і для яких існує загроза вибуху.

Oculus представила браузер Carmel для розробників WebVR-додатків – додатків для пристроїв віртуальної реальності.

Ринок мобільних додатків у 2017 році виросте до $166 млрд.

Facebook запустила інструмент створення фото рамок https://www.facebook.com/fbcameraeffects/learn/. Створену в графічному редакторі рамку можна буде додавати на свої фото та відео.

Браузер Chrome 56 буде попереджувати користувачів про небезпечні сайти.

Лише 68 лайків у Facebook дозволять дізнатись про людину таку інформацію як колір шкіри людини, його сексуальні вподобання та політичні погляди. А більше як 150 лайків дозволять дізнатися людину краще, аніж її батьки.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик