Топ ІТ-новин дня (18 січня). Новий вигляд Mozilla і десять авторів сторінки Цукерберга

Фішинг-атака на Gmail, автори сторінки Марка Цукерберга, новий вигляд Mozilla та офлайн-можливості пошуку Google – це ІТ-світ обговорював 18 січня.

Користувачі Gmail стали жертвами потужної фішинг-атаки. Її авторам вдалось обманути велику кількість користувачів.

Hewlett Packard купила стартап вартістю $1 млрд, заплативши за нього $650 млн.

Повідомлення, яке містить три певні символи, відправлене на iPhone або iPad, може вбити пристрій. Це символ нуль та емодзі “прапор” та “веселка”. Відновити роботу пристрою та додатків можна, якщо перейти по посиланню https://vincedes3.com/save.html в браузері Safari.

Американська компанія заплатила рекордний штраф у розмірі $200 тис за незаконне використання дронів. Компанія також повинна зняти три соціальні відеоролики про безпечне використання дронів.

Сторінку Марка Цукерберга в соціальній мережі ведуть більше десяти авторів, їм допомагають професійні фотографи. Таку інформацію повідомили у виданні Bloomberg з посиланням на власні джерела.

В Telegram з’являться голосові дзвінки – цю функцію планують додати в месенджер.

Карти Google попередять про проблеми з паркуванням – Android-версія карт почне сповіщувати автомобілістів про завантаженість парковок.

Android-версія Google-додатку для пошуку зберігає офлайн-запити і при появі активного з’єднання здійснює пошук. Користувач при цьому отримає відповідне сповіщення.

Mozilla представила новий логотип і нову ідентифікацію бренду.

В Росії почали блокувати сервіси коротких посилань (Bitly, Tinyurl и ow.ly). Причина – ці сервіси ведуть на сторінки з азартними іграми.

24 січня Google+ відключить старий інтерфейс соціальної мережі.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик