Топ ІТ новин дня (23 січня): Facebook бореться з фейками, а Android “роздає” інтернет

Друзі-хакери, Android-Wi-Fi, стеження за британськими студентами та 51% без інтернету – це ІТ-світ обговорював 23 січня

Uber заплатить $20 млн водіям, які постраждали від рекламних оголошень компанії. В рекламі Uber обіцяла високі заробітки та дешевий лізинг.

Найчастіше сторінки в соціальних мережах зламують друзі – такі результати дослідження представили вчені з Канади.

Експерти обіцяють, що мобільний додаток Meitu скоро втратить популярність, в першу чергу через те, що воно не пропонує користувачам якусь корисну функціональність.

Android-смартфони навчились автоматично “роздавати” інтернет – це стало можливим завдяки функції Instant Tethering, яка автоматично перетворює смартфон в точку доступу.

Жителя Москви не взяли на роботу через те, що у нього в соцмережі “ВКонтакте” лише шість друзів. Чоловік влаштовувався на роботу у відділ продажів. Рекрутер вирішила, що така кількість людей означає, що чоловік не освоїться в колективі.

Адміністрація Королівського коледжу Лондона повідомила студентів та співробітників, що їх електронні листи можуть зберігатися та контролюватися в рамках програми уряду по попередженню радикальних настроїв в університетських містечках.

smartphone1

Facebook шукає способи пом’якшити поширення фейкових новин, в тому числі тоді, коли новини вже поширилися помежи користувачів.

У США у 2016 році була зафіксована рекордна кількість кібератак – американські компанії та державні органи ставали жертвою успішних кібератак більше тисячі разів, що на 40% частіше, аніж у 2015 році.

Штучний інтелект обійшов людину у тесті Райвена – так званому тесті на абстрактне мислення.

Nokia готується випустити планшет з діагоналлю 18 дюймів та восьмиядерним процесором.

В Росії вперше відмінили рішення про блокування порносайту YouPorn

Дослідження Міжнародного союзу електрозв’язку показали, що 51% населення Землі не користується інтернетом.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик