Топ ІТ-новин дня (26 січня): нові покемони та небезпечний смартфон Трампа

Facebook покращує розділ новин, “ВКонтакте” запускає прямі відеотрансляції, Дональд Трамп використовує небезпечний смартфон, а Цукерберг судиться з гавайцями – ці та інші ІТ-новини у щоденному огляді

Facebook посилить захист персональних акаунтів від хакерів. Користувачі соцмережі можуть використовувати ключі безпеки під час реєстрації.

Українські “білі” хакери визнані найкращими по результатам 2016 року: команда КПІ зайняла перше місце у рейтингу CTFtime, обійшовши більш ніж 12 тис команд з усього світу.

“ВКонтакте” запустила можливість вести відео трансляції для офіційних спільнот та сторінок.

Браузери Chrome та Firefox будуть повідомляти про передачу особистих даних через незахищений протокол HTTP.

Автори Pokemon Go випустили нову гру про покемонів – Pokemon Duel. Це стратегія, в якій покемонів потрібно переміщувати по ігровій дошці.

Медіа повідомляють, що Дональд Трамп використовує незахищений смартфон на Android, хоча по протоколу безпеки він повинен поміняти його на інший. Серед ризиків використання такого смартфона – невідомо, чи пристрій зашифрований, хакери можуть отримати доступ до камери та мікрофону, хакери можуть використовувати підмінні станції мобільного зв’язку.

Facebook планує відображати в розділі Trending джерело новини і заголовки, з якими медіа опублікувало новину. Це повинно покращити розділ і зробити його менш заангажованим.

Плагін WebEx для проведення відео конференцій в браузері Chrome, розроблений компанією Cisco, має серйозну вразливість, яка дозволяє хакерам запускати на комп’ютері довільний код.

Вразливість у Facebook дозволила видаляти з соцмережі довільне відео.

Марк Цукерберг судиться з сотнями жителів гавайського острова Кауаі у спробі виселити їх та отримати можливість відпочивати на пляжі з сім’єю. Цукерберг готовий заплатити вищу ціну за землі навколо його ділянки з нерухомістю, щоб таким чином забезпечити собі приватність.

Чистий прибуток Samsung у минулому році виріс майже на 20%.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик