Топ ІТ-новин дня (2 лютого). Facebook програв у суді півмільярда і повідомив про рекорду виручку

Позов проти Facebook, новий додаток від Dropbox, проблеми Uber та рекорди Apple – це ІТ-світ обговорював 2 лютого

Компанія ZeniMax виграла судовий позов до Oculus, яка належить Facebook, в якому звинувачувала Oculus у крадіжці технологій віртуальної реальності при створенні окулярів Oculus Rift. В результаті Oculus повинна виплатити $500 млн.

На мережевих роботів у 2016 році прийшлося 52% інтернет-трафіку. На долю небезпечних ботів прийшлося біля 30% трафіку.

В Рунеті зафіксовані часті випадки крадіжки грошей з кредитних карт за допомогою програми, яка видає себе за Pokemon Go.

Dropbox завершила тестування нового мобільного додатку Paper, який дозволяє працювати декільком користувачам сумісно над файлами в режимі реального часу.

Facebook представила успішні фінансові результати компанії. Згідно з ними, виручка Facebook за 2016 рік виросла на 54%, а чистий прибуток збільшився на 177%.

Apple встановила рекорд продажів iPhone і показала ріст виручки.

WhatsApp дозволить редагувати та видаляти ще непрочитані повідомлення. Відізвати повідомлення можна буде, якщо вони не були прочитані отримувачем.

Instagram скоро запустить функцію, яка дозволить одночасно публікувати декілька фотографій.

У Viber з’являться повідомлення, що самознищуються. Користувач зможе сам задати час, через який повідомлення перестануть бути видимими.

Twitter стане активніше боротися з образами. Користувачі зможуть скаржитись на образи, а тим, хто ображає, буде заборонено створювати нові акаунти.

Сервіс таксі Lyft обійшов Uber по числу завантажень через те, що користувачі звинуватили Uber у підтримці Трампа, точніше, у не підтримці протестів, які проходили в аеропортах. Окрім того, засновник Uber став радником Трампа.

uber-lyft

Розширення до браузера під назвою AdNauseam не лише блокує рекламу, але й клацає по всій рекламі, щоб обманути рекламні сервіси, змінюючи тим самим профіль користувача.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик