Топ ІТ новин дня (4 лютого). Новий алгоритм Facebook та IPO сервісу Snapchat

Новий алгоритм та нові розділи Facebook, вихід на IPO сервісу Snapchat, онлайн-поліція у Фінляндії та похибки фітнес-трекерів – про це ІТ-світ говорив 4 лютого

Facebook обновила алгоритм формування стрічки новин. Основна зміна спрямована на те, щоб віддавати більший пріоритет справжньому контенту (не спаму і не фейковим новинам).

Коледж з Лос-Анжелеса став жертвою хакерів і мусив заплатити $28 тис тим, хто вимагав з нього гроші, заблокувавши комп’ютерну мережу навчального закладу.

Компанія Snap, якій належить сервіс Snapchat, подала заявку на вихід на біржу. Компанія оцінена в $25 млрд, вона розраховує залучити $3 млрд. У 2016 році компанія отримала збиток у розмірі більш як півмільярда доларів.

У Facebook з’явився розділ для пошуку знайомств. Наразі він доступний лише у мобільному додатку мережі і може використовуватися, наприклад, для пошуку попутника для походу на певну подію чи встановлення ділових знайомств.

У Фінляндії з’явиться онлайн-поліція для виявлення порушень в інтернеті. Серед її прав – виписування штрафів за використання мови ненависті.

Gmail не буде підтримувати старі версії Google Chrome. З грудня 2017 року Chrome 53 та більш старші версії браузера відображатимуть лише спрощений варіант Gmail на основі HTML.

Суд зобов’язав Google передати владі США листи її клієнтів з іноземних серверів.

Фітнес-браслети надають дані про активність користувачів з похибкою в 25%.

Facebook відзначає своє 13-ліття.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик