Топ ІТ новин дня (9 лютого): реальний строк за віртуальний довгий язик

Мобільні додатки без політики конфіденційності, суд над користувачами “ВКонтакте” за підтримку терористів, двухфакторна авторизація у WhatsApp – це ІТ-світ обговорював 9 лютого.

Власник сервісу бронювання Booking.com купила пошукові системи Momondo та Cheapflights за $550 млн.

Марк Цукерберг показав рукавички для віртуальної реальності. З їх допомогою можна друкувати на віртуальній клавіатурі.

У WhatsApp з’явилась двухфакторна авторизація – програма при авторизації буде запитувати код, який можна буде отримати по СМС.

Англомовна “Вікіпедія” перестала використовувати матеріали газети Daily Mail в якості джерел, які підтверджують матеріали, розміщені в енциклопедії. Редактори вважають, що інформація з газети є ненадійною.

Славянський суд Донецької області признав двох жителів регіону винними в посяганні на територіальну цілісність країни. Причиною стали створені ними групи у “ВКонтакте” та публікації антиукраїнського характеру.

Google випустила бета-версію програми YouTube Go, яка дозволяє зберігати ролики на SD-карту і переглядати їх в офлайні.

Російська компанія NTechLab, розробник технологій для відомого сервісу FindFace, розробила систему, яка в режимі реального часу може розпізнавати стать, вік та емоції людей, використовуючи зображення з відеокамери.

Компанія Google пообіцяла видалити з Google Play мобільні додатки, які запитують у власників мобільних пристроїв доступ до особистих даних, але не містять політики конфіденційності. Від розробників вимагається додати посилання на політику конфіденційності, або відключити запит на отримання доступу до даних.

Тести показали, що найкращим антивірусом 2016 року є Avira Antivirus Pro 2016. А найкращий захист для користувачів забезпечує Norton Security 2016. Лідером в корпоративному секторі стала “Лабораторія Касперського”.

Facebook інвестує в створення власного відео контенту і хоче замінити телебачення. Одна з причин цієї ситуації – у компанії більше немає місця у стрічках новин для реклами. Тому вона готується до активного використання відеореклами у власних відео форматах.

Google попереджує американських журналістів про спроби хакерів зламати їх пошту. Компанія попередила ряд відомих журналістів про те, що державні хакери неназваної країни намагаються вкрасти їх паролі.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик