Топ ІТ новин дня (10 лютого): Apple не видаляє історію браузерів, а Facebook хоче розповідати про погоду

“Дірка” у WordPress, битва штучного інтелекту, пристрій для ловлі дронів, боротьба з образливими пошуковими підказками – ці новини ІТ-світ обговорював 10 лютого

Twitter продемонстрував найгірший ріст виручки з часу виходу на біржу, після оголошення фінансових результатів акції компанії впали на 10%.

Велика кількість WordPress-сайтів виявилися зламаними через нову вразливість. У новій версії WordPress дірка, через яку сайти зламувались, була виправлена.

Apple зберігає видалену історію браузеру. Інформація про це стала відома з блогу російської компанії-розробника утиліти для відновлення даних. В компанії заявили, що Apple – єдиний розробник браузерів, який зберігає історію браузера після видалення.

Підрозділ Google DeepMind, який займається розробкою в області штучного інтелекту, почав вивчати “комп’ютерний розум” у протистоянні один одному. Одна з проблем, яку хочуть дослідити в Google – як штучний інтелект вирішить так звану дилему в’язня.

Google тестує функцію відправки повідомлень про образливі пошукові підказки. Біля такої пошукової підказки з’явиться можливість повідомити про образливий запит (report offensive query).

Facebook готується розробити власний додаток для прогнозу погоди. Додаток буде щоденно відображати актуальну погоду у стрічці новин.

Десятки популярних додатків для iOS містять некоректно реалізовану систему шифрування, яка робить їх вразливими для перехоплення трафіку. Серед вразливих – 76 додатків, які були завантажені 18 млн разів. Про це повідомив аналітик по безпеці Sudo Security Group Уілл Страфач.

Американська компанія Aurora Flight Sciences створила роботизовано руку, яка уміє ловити дронів.

Некомерційна організація Creative Commons представила бета-версію пошукової системи по зображенням CC Search, в результаты роботи якої можна знайти картинки які поширюються по ліцензії Creative Commons.

Pinterest представила експериментальний сервіс Lens, який уміє розпізнавати фото у реальному світі, а потім шукати аналоги у власній базі. Робота сервісу схожа на відомий Shazam.

Згідно з оновленими правилами розміщення реклами в соцмережі Facebook, тепер не можна розмістити рекламу з ознаками дискримінаційності в категоріях пропозиції роботи, житла та кредитів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик