Топ ІТ новин дня (20 лютого). Скандальний указ Порошенка та “розумні” окуляри Spectacles

Окуляри від розробників SnapChat, блокування сайтів в Україні, екстрадиція Кіма Доткома – про це та багато іншого говорив ІТ-світ 20 лютого.

У 2016 році кількість Android-вірусів, які вимагають гроші у користувачів, виросла на 50%.

Користувачі Facebook зможуть самі регулювати рівень цензури в соцмережі і самостійно фільтрувати його в стрічці. Користувачі зможуть встановити границі допустимого відносно дорослого контенту, образ та насилля.

Мільйони “розумних” автомобілів наражаються на небезпеку через багаточисельні недоліки офіційних мобільних додатків. Ці “діри” в безпеці можуть призвести до численних наслідків, в тому числі до крадіжки авто.

В продаж потрапив перший гаджет від засновників Snapchat – у США почали приймати замовлення на окуляри Spectacles з вбудованою камерою.

Засновника Megaupload екстрадують з Нової Зеландії у США. Це рішення було прийнято в рамках справи 2012 року по звинуваченню Кіма Доткома у піратстві.

Через єдину помилку в коді криптовалюти хакери вклали майже $700 тис. Про це повідомила адміністрація крипто валюти Zcoin.

Месенджер WhatsApp запустив аналог Snapchat Stories – сервіс Status, який дозволяє публікувати фото та відео, які будуть самознищуватися.

Opera представила новий браузер Reborn, інтегрований з месенджером Facebook.

Президент України підписав указ, в якому йдеться про необхідність запровадження системи блокування сайтів, ідентифікації користувачів онлайн, зберігання даних про користувачів.

Національна комісія по питанням регулювання зв’язку та інформатизації ввела дозвіл про припинення надання телекомунікаційних послуг за умови, якщо користувач розсилає спам чи бере участь у DDoS-атаці.

Вперше Google та Bing будуть понижувати у пошуковій видачі піратські ресурси.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик