Топ ІТ-новин дня (21 лютого). Три тисячі сайтів Трампа та Uber у Львові

Експерти пророкують смерть соціальним мережам, Дональд Трамп скуповує домени. А ще Uber у Львові, небезпечна зарядка мобільного та багато інших ІТ-новин за 21 лютого.

Кіберзлочинці навчились імітувати “російський слід” у хакерських атаках – для цього вони в коді використовують російськомовні фрази.

Експерти вважають, що протягом двох років месенджери обійдуть по популярності соціальні мережі. Такі прогнози представили аналітики Gartner.

Американські журналісти виявили, що Дональду Трампу належить більше як 3,5 тис доменних імен, які від скуповував з 1997 року.

На цьому тижні у Львові почне працювати компанія Uber.

Сайт Дональда Трампа було зламано. Хакер на ім’я Pro_Mast3r зламав сервер, який не пов’язано напряму з головною сторінкою сайта donaldjtrump.com.

Зарядка телефону у громадських місцях є небезпечною з точки зору зараження пристрою вірусами.

Спеціальний плагін Disable HTML5 Autoplay  дозволяє відключити відтворення звуку та відео на любих сайтах.

Verizon отримав знижку для купівлі Yahoo! на $350 млн. Окрім того, сторони домовилися розділити затрати, пов’язані з крадіжкою даних користувачів інтернет-компанії.

Популярний австрійський готель тричі платив хакерам викуп за те, щоб ті віддали доступ працівникам готелю до їх серверів. Хакери третій раз підряд заблокували електронні ключі та систему бронювання.

Експерти з компанії CyberX повідомили про проведення масштабної операції по кібершпигунству в Україні із застосуванням небезпечного ПЗ під назвою BugDrop. Хакери могли віддалено записувати розмови в українських компаніях, підключаючись до мікрофонів в ноутбуках та сматфонах.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик