Топ ІТ новин дня 28-04

“ВКонтакте” ввела платну підписку на музику. За 149 рублів в місяць можна слухати музику без реклами. Також платною стала музика у “Одноклассниках” та “Моем мире”.

Керівництво ВВС США запустило програму пошуку вразливостей у своїй кіберінфраструктурі. Командування звернулось до хакерів із проханням зламати свій сайт.

Apple веде переговори про створення сервісу мобільних платежів. За допомогою цього сервісу власники iPhone зможуть переказувати один одному гроші.

Google міняє алгоритм роботи пошукової системи для боротьби з фейками. Компанія буде понижувати у видачі проблемний контент.

Twitter закрив британській владі доступ до даних соцмережі, які використовувалися для відстеження потенційних терористичних атак.

Оновлений додаток Google Trips https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.travel.onthego може автоматично завантажувати з Gmail придбані білети та ділитися відомостями про поїздки.

Користувачі звинуватили мобільний редактор фото FaceApp у расизмі. Причиною стали вбудовані фільтри, які змінювали селфі. Серед них був фільтр, який висвітлював шкіру обличчя. Темношкірі користувачі вирішили, що цей фільтр ображає їх.

Мобільний додаток “Каратєль” https://play.google.com/store/apps/details?id=org.foundation101.karatel дозволяє поскаржитись на будь-яке правопорушення і зробити це анонімно. Юристи проекту опрацюють скаргу та надішлють потрібні звернення.

Опубліковано новий пакет документів WikiLeaks під назвою Scribbles. В ньому міститься код інструменту стеження ЦРУ.

З 1 травня китайські геймери будуть змушені реєструватися по паспортам і вказувати справжнє ім’я.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик