Топ ІТ-новин дня (1 травня)

Twitter запустить канал з цілодобовою трансляцією. Проект стартує разом з Bloomberg Media

Компанія Google відкрила доступ до освітньої платформи Google Classroom всім бажаючим. Це означає, що будь-яка людина може організовувати свої класи на платформі.

У Австрії хочуть ввести “податок на Google” – започаткувати ПДВ на послуги зарубіжних компаній.

Популярний не так давно анонімний месенджер Yik Yak припинив діяльність. Оцінка проекту перед закриттям склала $400 млн.

Користувачі macOS зіткнулися з новою небезпечною програмою під назвою Dok. Використовуючи фішинг, програма виманювала у користувачів доступ до операційної системи.

Автономний робот, розроблений командою Mediated Matter з MIT, може надрукувати житло з будь-якого матеріалу. Під час тестування робот надрукував купол висотою 3,7 м за 13 годин

Цукерберг несподівано приїхав на вечерю до звичайної сім’ї – глава Facebook захотів зустрітись з тими, хто завжди голосував за демократів, але на останніх виборах проголосував за Трампа.

Розробники з Mail.ru Group створити аналог Snapchat – мобільний додаток O.Life https://o.life/. Додаток дозволяє робити фото та записувати відео, публікувати його чи надсилати друзям. Опубліковане щезне через деякий час.

Голосовий помічник Google Assistant у дослідженні компанії Stone Temple Consulting обійшов своїх конкурентів по точності та кількості відповідей.

Магазин додатків App Store та Google Play встановили новий рекорд по кількості завантажень. За перший квартал користувачі здійснили 25 млрд завантажень.

На сайті Президента Україні з’явилась петиція про заборону діяльності в Україні компанії “Яндекс”.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик