Топ ІТ-новин дня (25-05)

Mail.ru Group представила браузер, який може обходити блокування “Однокласників” та “ВКонтакте”. Цей браузер FreeU насправді є прямим спадкоємцем проекту “Аміго” від Mail.ru Group і після його встановлення на комп’ютері з’являються й інші продукти Mail.ru.

Колишні топ-менеджери Приватбанку запустили в Україні перший mobile-olny банк iBox Bank https://www.ibox.ua/ без фізичних відділень.

Збиток від WannaCry експерти оцінили в мільярд доларів лише за перші чотири дні активності. По даним на 25 травня, жертви вірусу перерахували авторам WannaCry більше $126 тис.

Журналіст, який призупинив розповсюдження WannaCry, купивши доменне ім’я, був вимушений тікати з дому, бо журналісти розкрили його персональні дані та адресу проживання та опублікували фото його будинку та повну адресу.

Штучний інтелект буде зчитувати емоції французьких студентів під час онлайн-лекцій щоб визначати, коли студенти втрачають інтерес до матеріалу.

Українець створив розширення для браузерів Spotifier https://goo.gl/dqdrhy, яке дозволяє слухати музику у Facebook за допомогою музичного стрімінгового сервісу Spotify.

Кількість мобільних вірусів, які вимагають гроші, у 2017 році виросла в 3,5 рази.

Марк Цукерберг отримав диплом Гарварду через 15 років після вступу. Марк провчився лише три роки і 12 років тому його кинув.

Google представила технологію AutoML для нейромереж, яка дозволить одним нейромережам навчати інші.

Гравець в Го з Китаю, чемпіон в цьому виді і найсильніший спортсмен, програм штучному інтелекту AlphaGo всі три матчі у їх новій серії.

Google запустила сервіс для створення GIF-анімацій Data Gif Maker https://datagifmaker.withgoogle.com/edit на основі даних – він дозволяє створити наглядну візуалізацію даних.

Google попередила Павла Дурова, що так звані державні хакери хочуть зламати його пошту.

Кількість VPN-користувачів російських сайтів збільшилась на 2 млн після їх блокування в Україні.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик