Топ ІТ новин дня (7 червня)

На eBay продаються раритетні кросівки Apple, випущені на початку 90х років. Стартова ціна – $15 тис. Продавець оцінює їх у $30 тис.

Адміністрація Гарвардського університету вирішила відкликати запрошення десятьом абітурієнтам, які створити таємний чат у Facebook, де шуткували про зґвалтування та Холокост.

Робот з елементами штучного інтелекту, розроблений китайською компанією Zhunxingyunxue, успішно здав вступний іспит до університету.

Google буде помічати нові сайти, які використовують HTTP, як небезпечні.

В Safari з’явиться авто запуск режиму читання без реклами для всіх сайтів. Цей режим читання забирає рекламу, яскраві кольори та інші елементи.

Компанія Google, тобто її материнська структура Alphabet позбавилась від підрозділу Boston Dynamics – розробника роботів. Новим власником стала японська компанія SoftBank.

Google представила інтерактивну онлайн-гру Interland https://beinternetawesome.withgoogle.com/, яка призначена для навчання дітей основам онлайн-безпеки.

Хакери публікували в Instagram Брітні Спірс посилання на необхідні їм інструменти і таким чином обмінювалися інформацією.

Дослідники виявили аналог WannaCry для Android-пристроїв. Вірус поширюються через китайські ігрові форуми і маскується під ігровий додаток.

Співробітники Apple з Китаю використовували внутрішню мережу компанії для крадіжки персональних даних користувачів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик