Топ ІТ новин дня (8 червня)

Експерти вражають, що метою WannaCry були маніпуляції з курсом криптовалюти. Шифрувальник заставив багато користувачів відкрити криптовалютні гаманці, що позитивно вплинуло на ріст ціни біткоїна.

Штучний інтелект навчився визначати алкоголізм по записам в Facebook, використовуваній лексиці та “лайкам”

Дослідники з компанії Stone Temple назвали самого розумного голосового помічника. Ним виявився Google Assistant, який дав відповіді на 68% заданих питань, в 90% ці відповіді були вірними.

В Уельсі поліцейські автомобілі навчили розпізнавати обличчя перехожих. За допомогою цієї системи уже було затримано одного підозрюваного.

Facebook навчився розпізнавати настрій користувачів. На основі цієї інформації соцмережа може пропонувати користувачам відповідний контент.

Кількість завантажень додатка Snapchat упала на 22% за рік.

Microsoft закриває сервіс Docs.com, створений для обміну документами. Користувачам пропонується перенести свої файли на SlideShare або OneDrive.

На базі Google Maps створили диспетчерську систему для дронів.

В Масачусетському технологічному інституті розробили татуювання, яке повідомляє про підвищений рівень цукру в крові.

Новий небезпечний додаток для Android поширюється через рекламні банери і є таким, що само завантажується. Видалити його неможливо. Вберегтися від нього можна, відключивши автозавантаження в браузерах та деактивувати можливість завантаження з невідомих джерел.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик