Топ ІТ новин дня 18-07

У Вашингтоні робот-охоронець патрулював торговий центр та втопився – він під’їхав до фонтану та впав в нього.

Дослідники знайшли порноботнет SIREN, який поширював посилання на еротичні відео у Twitter. ботнет контролював 90 тис акаунтів та генерував біля 8,5 млн постів, завдяки чому він став найбільшою мережею фейкових акаунтів в соцмережах.

Окуляри Google Glass повернулись у продаж – компанія Google представила нову версію Google Glass Enterprise Edition, розраховану на корпоративних клієнтів. Вони призначені для співробітників, яким потрібно отримувати різні відомості, не використовуючи для цього руки.

Дослідники дійшли висновку, що люди не можуть відрізняти фейкові фотографії від справжніх. Лише у 60% випадків учасники дослідження могли впізнати фейкові фото.

Американський суд вважає законними секретні запити ФБР на дані користувачів і, відповідно, законною вимогу не розповсюджувати ці запити на доступ до конфіденційних даних, які ФБР надсилає технологічним компаніям.

Компанія Google разом з Міністерством культури створила віртуальний тур http://museums.authenticukraine.com.ua/ua/ сімома музеями України просто неба.

Персональні дані 4 млн клієнтів Dow Jones опинились у відкритому доступі – їх імена, внутрішні ідентифікатори, платіжні реквізити, адреси.

ФБР попередила батьків про те, що іграшки з функцією підключення до інтернету можуть загрожувати конфіденційності та безпеці, а також опубліковало список рекомендацій, які можуть знизити цей ризик.

Дослідник знайшов новий спосіб зламу Facebook-акаунтів через старі номери телефонів, прив’язані до них. Новий власник телефонного номеру може без паролю увійти у Facebook та навіть змінити пароль на новий. У Facebook виправляти цю вразливість не збираються.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик