Топ ІТ новин дня (26-07)

Американські регулятори прирівняли токени, випущені в рамках ICO, до цінних паперів.

В Індії заборонять безпілотні автомобілі, щоб зберегти робочі місця для водіїв.

“Лабораторія Касперського” випустила додаток, який дозволить показати, хто саме телефонує з незнайомого номера. Додаток веде реєстр шахрайських номерів.

Вчені вважають, що уже через 10 років буде створено пристрій-перекладач, який допоможе спілкуватися з домашніми тваринами.

Токени, які продаються в рамках ICO – первинного розміщення токенів – американські регулятори прирівняли до акцій.

“Лабораторія Касперського” випустила безкоштовний антивірус Kaspersky Free по всьому світу. Він забезпечить захист “першого порядку” і призначений для боротьби з кіберзагрозами. При цьому в компанії запевнили, що програма не слідкує за користувачами.

Невідомі хакери отримали дані біля 400 тисяч клієнтів італійського банку UniCredit. Це найбільший витік в історії банку.

Затверджена нова версія USB 3.2 з подвоєною швидкістю передачі даних.

Microsoft вбудує штучний інтелект в окуляри змішаної реальності HoloLens

Новий алгоритм, розроблений вченими з Масачусетського технологічного інституту, дозволяє читати за допомогою Wi-Fi почуття, які відчуває людина. Система отримала назву EQ Radio.

Жертви вірусів-вимагачів з 2014 року виплатили більш як $25 млн.

На GitHub з’явився http://www.securitylab.ru/bitrix/exturl.php?goto=https://github.com/hasherezade/petya_key/releases безкоштовний інструмент, який дозволяє відновити файли, зашифровані вірусом Petya.

У 2016 році кожний четвертий банк зустрівся з DDoS-атакою.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик