Топ ІТ-новин дня (27-07)

Співробітники російських спецслужб реєструвалися в Facebook, представляючись знайомими людей, які займаються передвиборчою кампанією Макрона. Таким чином вони хотіли або зламати їх акаунти, або завантажити небезпечне ПЗ.

Хакер знайшов вразливість в датчиках радіації на АЕС у США. Канал зв’язку між детектором і приймачем був незашифрований.

Uber почав працювати в Запоріжжі. Ціна поїздки стартує щ 20 грн.

Disney Research разом з Каліфорнійським дослідницьким інститутом навчили нейронну мережу розпізнавати реакцію на сцени з фільмів.

За 2016 рік українські спецслужби направили в Google 28 запитів на розкриття персональних даних.

Влада Євросоюзу заставляє великі ІТ-компанії привести свої угоди з користувачами у відповідність з європейським законодавством. Один з моментів, який викликає незадоволення – сповіщення користувачів про видалення їх контенту.

Google відмовилась від функції пошуку в режимі реального часу. На смартфонах він уже неактуальний.

Капіталізація Facebook вперше перевищила $500 млн. Компанія стала п’ятою у світі публічною компанією, яка перетнула півмільярдну межу.

Найбагатшою людиною світу став засновник Amazon Джефф Безос. Розмір його статку – більше $90 млрд. Він переміг в цьому змаганні Білла Гейтса майже на $500 млн.

Публікація квартального звіту Twitter призвела до падіння акцій компанії на 14% – компанія повідомила про те, що її аудиторія практично не росте.

Щоденна аудиторія WhatsApp перевищила мільярд. В місяць месенджером користуються 1,3 млрд користувачів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик