Топ ІТ 28-07

В дарквебі продаються 1 млн акаунтів Yahoo та Gmail. В базі містяться електронні адреси користувачів та їх паролі у відкритому текстовому форматі.

Соцмережа “ВКонтакте” ввела обмеження на рекламу крипто валюти.

Глава Amazon Джефф Безос уже не є найбагатшою людиною світу. Оцінка його статків упала після того, як був опублікований фінансовий звіт Amazon. Рейтинг багачів знову очолив Біл Гейтс.

За п’ять років Роскомнадзор заблокував 275 тисяч сайтів.

Американці навчились віддалено зламувати автоматичні безконтакті авто мийки та навіть блокувати водія всередині.

Twitter тестує платну підписку на автоматичну розкрутку профайла. Вартість підписки – $99 в місяць. В такому сервісі можуть бути зацікавлені компанії, які не хочуть тратити час на створення рекламної кампанії.

В App Store з’явився додаток, який визначає гриби по фотографіям. Проте експерти звинуватили авторів розробки в тому, що вони обманюють користувачів, а це може призвести навіть до смерті.

В МІТ створили додаток, який уміє визначати склад страв по фотографіям. Для його роботи нейронну мережу, яка лягла в основу додатку, навчили на мільйоні рецептів з фото.

В Австралії хочуть прийняти законопроект, в якому буде міститись вимога підозрюваним в злочині видавати правоохоронцям паролі до сервісів. У протилежному випадку їх чекатиме тюрма. В першу чергу йдеться про злочини проти неповнолітних та поширення порно. Тобто невидача паролів буде розглядатися як карна справа.

Голандська поліція перехопила контроль над акантами продавців наркотиків на площадці Dream Market.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик