Топ ІТ новин дня (31-07)

Українські юридичні компанії Prima Veritas та Juscutum створили чат бота для Facebook, який допоможе в реєстрації торгової марки.

Влада одного з регіонів Китаю озвучила вимогу щодо встановлення на смартфони користувачів додатку, який шпигує за ними. У випадку відмови громадянам грозить до 10 років тюрми.

“Лабораторія Касперського” випустила Android-додаток, який повідомляє, скільки часу залишилось до повного розрядження акумулятора. Безкоштовний додаток Battery Life тратить менше 1% заряду акумулятора.

Під час конференції DEF CON в Лас-Вегасі хакери у віддаленому режимі змогли зламати термінали для голосування, які використовувалися під час останніх виборів у США.

В Гонолулу будуть штрафувати за “текстінг” на переходах – написання використання смартфонів та написання повідомлень.

Влада Індії почне використовувати публікації в соцмережах для оцінки податків. Увагу податківців може привернути фото нового автомобіля або будинку.

Більше 20 тис підключених до інтернету камер можна легко зламати. Камери містять вразливості, які надають доступ до відео потоку.

Путін підписав указ, згідно з яким в Росії забороняються анонімайзери та VPN. Окрім того, іншим указом була введена обов’язкова ідентифікація користувачів месенджерів.

Проте депутати Думи хочуть внести пропозицію про вивід Криму та Севастополя з-під дії закону про заборону анонімайзерів.

Сертифікати безпеки Symantec оголошені недійсними. Google буде відображати помилку, якщо сайт буде використовувати ці сертифікати. Причина – велика кількість фальшивок.

Китайські хакери змогли зламати Tesla Model X у віддаленому режимі.

Хакери опублікували фрагменти нових серій “Гри престолів” – це сталося в результаті хакерської атаки на HBO.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик