Топ ІТ новин дня 4-08

Facebook тестує “Історії” (записи, що самознищуються через добу) на десктопах. До цього часу вони були доступні лише на мобільних пристроях.

Xiaomi стала лідером світового ринку фітнес-браслетів.

Користувачі Reddit опублікували нову серію “Гри престолів” що її показу по телебаченню.

Facebook понизить повільні сайти у новинній стрічці, одночасно з цим компанія опублікувала інструкцію для власників сайтів по оптимізації завантаження сторінок.

У 2016 році Google хотіла купити компанію Snap – власника сервісу Snapchat за $30 млрд. Така капіталізація у Snapchat була на момент розміщення акцій. Зараз компанія вартує $15 млрд.

В Лас-Вегасі заарештували програміста, який призупинив поширення вірусу WannaCry. Маркуса Хатчінса (Marcus Hutchins) звинуватили в створенні небезпечної програми у 2014-2015 роках, яка атакувала банківську систему.

Google Play понизить у видачі додатки з великою кількістю помилок та низькими рейтингами.

Найбільша крипто валютна біржа Німеччини Bitcoin.de передавала поліції інформацію про користувачів.

На сайті Wikileaks опубліковано пакет внутрішньої документації ЦРЦ про роботу інструмента Dumbo для контролю мікрофонів та вебкамер.

Два китайські чат-боти BabyQ та XiaoBing стали розповідати співбесідникам про нелюбов по комуністичної партії, мріях переїхати до США та підтримку демократії. Компанія Tencent, розробник ботів, якій належить месенджер QQ, відключила їх.

Юридична компанія “Юскутум” подає до суду на компанію Intellect Service, чиї сервера поширювали вірус Petya.

Нова технологія Windows 10 Insider Preview дозволить операційній системі відстежувати погляд користувача та допоможе людям з особливими потребами.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик