Топ ІТ-новин дня (29 серпня): більше приватності від Uber та новий дизайн YouTube

Uber пообіцяв більше не стежити за нами, YouTube показав новий дизайн, а Symantec – те, як шпигують за чиновниками з Індії та Пакистану.

Uber перестане відстежувати місцезнаходження користувачів на протязі п’яти хвилин після поїздки

Panasonic запускає в Японії сервіси на основі штучного інтелекту для догляду за старшими людьми. Ці сервіси будуть повідомляти персонал у випадку виникнення певних проблем.

Symantec розкрила урядове кібершпигунство проти організацій з Індії та Пакистану. Зловмисники присилали жертвам документи-приманки з бекдором, який дозволяв завантажувати файли з їх комп’ютерів.

В Австралії автоматизують розшук автомобілів, які були викрадені. Створення системи оцінили в $70 млн. Ще до її запуску програміст Тейт Браун зробив аналогічну систему безкоштовно.

YouTube змінив дизайн додатку та сайту – додаток буде виконано в стилі Material Design.

Радники Трампа з кібербезпеки масово звільнились з роботи. Відразу вісім фахівців залишили свої посади, пояснивши це неувагою Трампа до реальних проблем.

Компанія Fitbit представила свій новий смарт-годинник

Фахівці з CloudFlare, Akamai, Google та ряду інших компаній виявили платформу для проведення масових DDoS-атак. Вона використовувала небезпечне ПЗ, яке заразило десятки тисяч Android-пристроїв через установку біля 300 додатків з Google Play.

Вразливості основних браузерів (Chrome, Firefox, Opera, Edge) дозволяють анонімізувати користувачів. Ця вразливість присутня в системі плагінів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик