Топ ІТ новин дня (30 серпня)

Компанії Microsoft та Amazon домовилися пов’язати між собою голосових помічників. Асистенти будуть передавати один одному доступ на різних пристроях, виконуючи команди на прохання користувачів.

Google представила платформу доповненої реальності ARCore для розробників додатків на Android. Ця платформа працює без необхідності використання додаткового обладнання. Вона доступна на більш як 100 млн смартфонів найбільш популярних виробників.

Міністерство юстиції США почало перевірку Uber щодо підозрою в порушенні закону про протидію корупції.

В Каліфорнії запропонували ввести податок на роботів. Це дозволить частково компенсувати майбутні виплати по безробіттю.

711 млн електронних адрес були виявлені в спам-базах га сервері в Нідерландах.

Виробники побутової техніки почнуть підключати свої пристрої до голосового помічника Google Assistant уже в цьому році. Це означає, що з допомогою голосового помічника можна буде управляти пральними машинками та пилососами.

Метадані, які використовують IoT-пристрої, дозволяють слідкувати за користувачами. Перехоплення трафіку до таких пристроїв дозволить аналізувати звички людини.

Великі європейські компанії все активніше страхуються від кібератак, особливо останнім часом збільшився інтерес до таких страховок з боку банків, які страхують свій капітал.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик