Топ ІТ 28-09

AdBlock Plus представила нове рішення для блокування реклами у Facebook. Щоб скористатися сервісом, варто виконати інструкцію, яку представили розробники https://adblockplus.org/blog/consumers-again-declare-independence-from-relentless-facebook-ads

У Москві підключили міську систему відео спостереження до системи розпізнавання облич компанії Findface. Всього за два місяці було затримано шість підозрюваних у злочинах.

Twitter також виявив російські акаунти, які публікували рекламу на теми виборів у США 2016 року. Біля 200 акаунтів були прив’язані до забанених акаунтів у Facebook.

Panasonic представив безпровідний пристрій для вимірювання пульсу у домашніх умовах.

Facebook, Google та Twitter викликали на слухання Сенату по темі російського втручання у вибори президента США.

Трамп звинуватив Facebook у зговорі з “рейковими медіа”, які виступали проти нього.

Павло Дуров готовий до того, що Telegram у Росії та Ірані може бути заблокований державою. Він обіцяє, що завжди буде знаходитися на стороні користувачів.

Відразу три американських видання відмовилися працювати з сервісом платної підписки на новини від Facebook у форматі Instant Articles. Інструмент не виправдав надії щодо залучення користувачів.

Вчені навчилися підключати мозок до інтернету і передавати інформацію. Проте є небезпечним злам та втручання у дані, що передаються.

Apple порадила дітям, близнюкам та братам і сестрам не використовувати Face ID через ризик не коректної роботи.

Нова версія AdBlock Plus захистить користувачів від прихованого майнінга крипто валют. У додатку з’явився спеціальний антимайнінговий фільтр. Для його активізації потрібно додати рядок coin-hive.com/lib/coinhive.min.js в список фильтрів Adblock Plus.

Хакери активізували атаку на співробітників банків через фішингові листи. Через такі атаки зловмисники отримають дані співробітників і з їх допомогою зламують банкомати.

Amazon представила Echo Spot – смарт-будильник з екраном у 2,5 дюйми та функцією відеозв’язку.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик