Топ ІТ-новин дня (2 жовтня)

Microsoft відмовилась від повноцінного розвитку свого браузера. В Microsoft Edge не планується нових плагінів. Компанія зосередиться на інших напрямках свого бізнесу.

Суд дозволив ФБР не розкривати подробиці зламу iPhone терориста із Сан-Бернардіно. Рішення було винесене у відповідь на позов трьох американських компаній Associated Press, Vice News та USA Today, які хотіли подробиць зламу.

Відомий російський “Закон Ярової” про розкриття персональних даних інтернет-користувачів зачепить і іноземні компанії, які працюють на території Росії – Facebook, Google, Twitter.

Facebook тестує функцію відновлення профайлу на основі розпізнавання обличчя. Ця функція стане елементом двофакторної авторизації в соцмережі.

Шкільні вчителі з Великобританії втрачають 17 хвилин щодня або 11 годин в році через порушення в класі, пов’язані з соціальними мережами.

Facebook найме тисячі співробітників для боротьби з політичною рекламою. Їх задачею буде відстеження реклами, яка публікується в соцмережах. Це рішення стало результатом розслідування російського втручання у президентські вибори в США у 2016 році.

Інженери з Масачусетського технологічного інституту збирають гроші на носимий термостат Embr Wave, який буде давати відчуття тепла у холодну погоду і прохолоди в теплу.

Google готує програму посиленого захисту акаунтів з підвищеним ризиком зламу. Компанія запропонує політикам та топ-менеджерам апаратні ключі для захисту своєї пошти.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик