Топ ІТ новин 4-10

Спрощена версія Facebook Messenger для Android (Messenger Lite) стала доступна користувачам по всьому світу.

У 2013 році було зламано 3 млрд акаунтів компанії Yahoo!. База даних, яка потрапила до рук хакерів, містила імена користувачів, електронні адреси, номери телефонів, дати народження та зашифровані паролі. За кібератакою могли стояти російські хакери.

Сімейна пара обманула Amazon на $1.2 млн. Вони відправляли підроблені документи про покупку товару, заявляли про брак і отримували працюючі екземпляри, які потім дешевше продавали в інтернеті.

Найбільша проблема секс-іграшок – використання незахищеного каналу Bluetooth, за допомогою якого до іграшки можна легко підключитись із зовні та почати управляти нею.

Facebook нарахувала 10 млн американців, які бачили політичну рекламу, що поширювали російські бот-мережі.

Проти Юрія Луценка та Анатолія Матіоса були відкриті дисциплінарні провадження за їх пости у Facebook – як за ті, які порушують презумпцію невинуватості.

Вчені з Гарварду та МТІ створили фарбу, яка допоможе слідкувати за здоров’ям людини. Фарба реагує на хімічний склад міжклітинної рідини і міняє свій колір, сигналізуючи про проблеми з організмом.

На презентації Google показала дві розумні колонки Google Mini та Google Home Max, ультра бук Google Pixelbook, наушники Google Pixel Buds, камеру з штучним інтелектом Google Clips.

ФСБ буде добиватися заборони анонімності в месенджерах, намагаючись деанонімізувати відразу всіх користувачів месенджерів.

Microsoft випустила браузер Edge для мобільних операційних систем Android та iOS.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик