Топ ІТ 12-10

Месенджер WhatsApp дозволяє шпигувати за сном користувачів. Вразливість може шпигувати за тим, коли користувач спить – коли лягає і коли встає. Вразливість пов’язана з демонстрацією останнього часу, коли користувач був онлайн.

Нова атака на власників Apple-пристроїв маскується під запит для Apple ID. Проблема в тому, що хакери можуть легко підробити зовнішній вигляд такого запиту.

Про використання “Антивірусу Касперського” для крадіжки даних АНБ стало відомо від ізраїльських спецслужб. Ізраїль повідомив про це уряд США, після цього було прийнято рішення про заборону використання продукції “Лабораторії Касперського” в державних структурах США.

Міністерство юстиції США веде проти Uber принаймні п’ять розслідувань, пов’язаних з діяльністю компанії. Серед них – підкуп чиновників, стеження за конкурентами, крадіжка інтелектуальної власності, а також непрозоре ціноутворення.

У квартирі, яка здається на AirBnb, було виявлено камеру, яка знімала відвідувачів, коли ті займалися сексом.

Компанія Gett запідозрила “Яндекс.Таксі” у стеженні за клієнтами через смартфони. Компанія звернулась до антимонопольної служби з проханням перевірити цю інформацію.

Плагін Ldi використовує браузер для майнінга крипто валюти, а також акаунт користувача в Gmail для реєстрації безкоштовних доменів через Freenom.

Новий вірус DoubleLocker блокує екран смартфона на Android та вимагає викуп від користувача. Він шифрує дані та навіть може змінити PIN-код блокування смартфона. Вірус поширюється через фальшиве оновлення для Adobe Player.

PornHub буде використовувати штучний інтелект для того, щоб сортувати порно та розпізнавати акторів, які в ньому знімаються.

Фахівці компанії AdGuard дійшли висновку, що 220 популярних сайтів, сукупна аудиторія яких перевищує 500 млн користувачів, заробляють на прихованому майнінгу. Ці сайти уже заробили більше $43 тис. Більше 20% цих сайтів пов’язані з поширенням відео контенту.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик