Топ ИТ 16-10

Дослідники виявили серйозну вразливість у протоколі WPA2, який захищає більшість Wi-Fi-мереж. Насправді це набір вразливостей, експлуатація яких може призвести до зламу пристроїв, які підключаються до Wi-Fi.

Samsung представила “розумний” брелок Connect Tag з функцією пошуку місця знаходжеття. Він може використовуватись, наприклад, для відстеження місця знаходження дітей.

В Канаді дрон зіткнувся з пасажирським літаком. На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав.

Facebook шукає співробітників, які мають доступ до секретної інформації США, мова йде про колишніх співробітників американських спецслужб. А ще компанія тестує замовлення їжі – у деяких американців в меню уже з’явився відповідний пункт.

Занадто частий ввід паролю до Apple ID може призвести до зламу акаунта. Злосмисники можуть легко створити фейкове вікно запиту паролю і отримати доступ до акаунту.

Мобільних операторів звинуватили у розкритті персональної інформації користувачів по сторонньому запиту. Авторизація через номер мобільного призводить до того, що сайт, який використовує таку авторизацію, отримує доступ, наприклад, до адреси користувача.

Google додала в браузер Chrome функції антивірусу. Користувачі зможуть дізнаватися про зміни в налаштуваннях браузеру, внесені розширеннями без їх згоди.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик