7+3: найголовніше в ІТ за 7 листопада: месенджер для бізнеса та підробний WhatsApp

7 листопада світ обговорював не лише століття революції, але й російські інвестиції у Facebook, злам журналістів Bellingcat, бізнес-версію Messenger.

Дізнатись про актуальне

Витік документів Paradise Papers показав, що при купівлі фондом DST Мілера та Усманова акцій Facebook та Twitter гроші надавались з державних компаній, в тому числі з Газпромінвестхолдінгу.

Український стартап Let’s Enhance за допомогою нейронних мереж дозволяє збільшити розширення зображень мінімум у чотири рази, мінімізуючи втрату якості.

Хакери з угрупування Fancy Bear використовували блогохостинг Blogger для фішингових атак на журналістську групу Bellingcat. Хакери розсилали підробні листи із проханням змінити пароль до Gmail-пошти.

Більше мільйона користувачів завантажили підробну версію WhatsApp на Android

Влада Естонії анулювала більше половини виданих громадянам електронних паспортів – всього було анульовано 760 тис документів через проблеми з безпекою в чіпах, які присутні в тих документах.

Facebook представив плагін Messenger, за допомогою якого клієнти можуть спілкуватися з компаніями на їх сайті.

Американка показала кортежу президента США, що проїздив біля неї середній палець. Фото попало в соцмережі, жінку звільнили. Працювала вона на компанію Akima, яка займається розробкою військових систем зв’язку та розвідки.

Почитати про цікаве

Блог UAMaster зібрав 12 Telegram-каналів про рекламу та маркетинг – серед них є канали про аналітику, контекстну рекламу, новини рекламного ринку.

Олександр Амзін, автор популярного сайту про медіа пише про інтелект роботів і про наші недолугі спроби наділити їх людськими якостями.

“Секрет фірми” розповідає про те, як у Силіконовій долині стали з’являтися релігійні течії, які поклоняються цифровому світу, штучному інтелекту та іншим речам.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик