7+3: найголовніше в ІТ за 8 листопада: геть SegWit2x, безпілотні машинки та порнопомста

8 листопада надвечір стало відомо, що новий форк мережі біткоїн відкладається на невизначений час. А ще Waymo запускає автономне таксі, Facebook бореться з порнопомстою, Twitter переходить на 280 символів.

Новини

Довжина одного запису в Twitter тепер складає 280 символів. Компанія вирішила застосувати ці зміни після тестування, яке тривало декілька місяців.

Компанія Waymo запустить у США повністю автономні таксі без водіїв, які б могли перехопити управління автомобілем.

Facebook тестує інструмент захисту від порнопомсти. Сервіс буде тестуватися в Австралії. Користувачам пропонується передати Facebook свої інтимні фото, соцмережа створить їх цифровий відбиток, завдяки йому можна буде убезпечити користуча від публікації цих знімків.

ФБР не змогло розблокувати телефон чоловіка, який напередодні розстріляв 26 людей у баптистській церкві. Правда, представники спецслужб не назвали модель смартфона.

Користувач сервісу криптовалютних гаманців Parity випадково видалив бібліотеку, яка забезпечувала роботу сервісу і містила монети на суму $280 млн.

Учасники проекту SegWit2x призупинили плани по хардфорку біткоїна. Це відбулося тому, що учасники проекту не змогли досягти консенсусу з цього питання. Таким чином, наразі модернізація біткоїна призупиняється.

Браузер Google Chrome зможе блокувати вкладки, які у фоновому режимі відкрита небажана реклама. Браузер заблокує відкриття вкладок, які з’явилися без будь-яких дій користувача.

Почитати

Crossover WorkSmartце інструмент моніторингу ефективності співробітників або роботи фрілансерів. Він може аналізувати використання соцмедіа, робити скріншоти та навіь аналізувати натиснення клавіш.

В блозі компанії Puzzle English публікується стаття про терміни віртуальної реальності. Можна прочитати про те, що таке VR, AR, MR і XR, а ще тут можна знайти перелік курсів по віртуальній реальності.

VC.ru публікує колонку медіа менеджера та ІТ-журналіста Юрія Синодова про те, чи варто інвестувати в Telegram-канали. На думку автора, особливість Telegram в тому, що це платформа думок, часто анонімних. А проблема – у прихованих рекламних моделях та інструментах монетизації.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик