Facebook та Facebook Messanger вбивають зарядку вашого смартфона

Видалення додатків Facebook та Messanger заставить ваш смартфон розряджатися повільніше

Активне використання соціальної мережі Facebook може негативно позначається не лише на продуктивності користувачів, але ще й на тривалості роботи смартфона від одного заряду акумулятора.

Факт про те, що офіційний Android-додаток Facebook уповільнює роботу смартфонів, не є таємницею. Можна було припустити, що видалення програми з пристроїв дозволяє їм працювати швидше ніж раніше.

Користувачі Redditor провели експеримент, який показав, що видалення мобільних додатків для Facebook і Facebook Messenger заставляє смартфон працювати на 15% довше.

facebook acc

Для аналізу швидкості роботи смартфона користувач з ніком pbrandes_eth використав бенчмарк DiscoMark, за допомогою якого провів 15 тестів, задачею яких була демонстрація швидкості запуску різних додатків. Таким способом він протестував додатки Kindle, калькулятор, камера, Chrome, Gmail, Spotify, Facebook і Facebook Messenger.

Для цього він встановлював програму, проводив вимірювання, потім видаляв і знову проводив тест. Після встановлення і видалення кожної програми він перегружав свій смартфон, щоб експеримент був точним. Тест показав, що видалення Facebook і Facebook Messenger призвело до того, що пристрій став працювати на 15% швидше. Тести проводилися на смартфоні LG G4.

Він також виявив, що термін служби акумулятора його основі Android LG G4 збільшився на 20% після видалення цих додатків.

Це означає, що додаток Facebook споживає значну кількість енергії у фоновому режимі.

Очевидно, що на різних пристроях, що працюють на Android, результати такого тестування будуть різними. Проте доля правди у цьому дослідженні є – офіційні додатки Facebook і Facebook Messenger сильно перевантажують наші смартфони и негативно впливають на зарядку акумулятора, буквально “з’їдаючи” її.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь