Дивовижні факти про Facebook, які ви не знали

Facebook з його понад мільярдною армією користувачів сьогодні є найбільшою і найпопулярнішою соціальною мережею. Проте, є деякі речі, про які ви можете не знати про Facebook.

Нещодавно денна аудиторія активних користувачів Facebook подолала планку в 1 млрд людей. Останній аналіз App Annie, аналітичної компанії, що спеціалізується на мобільних додатках, показав, що Facebook став найпопулярнішим і найбільш часто завантажуваним додатком в історії мобільного інтернету.

Ось ще деякі цікаві факти про Facebook:

1. Чому у Facebook “синє обличчя”?

Вам цікаво, чому головний колір сайту Facebook синій? Facebook постійно та регулярно вносить зміни в дизайн свого інтерфейсу, проте досі не змінювала синього кольору, як головного атрибуту свого товарного знаку. Це не тому, що Цукерберг любить синій, просто він не може добре розрізняти інші кольори, оскільки є дальтоніком.

2. Впевненість у своїх силах

Думаю, ви будете вражені, коли взнаєте, що Цукерберг відхилив багатомільярдну пропозицію з продажу свого дітища.

Щоб відмовитися від угоди на $15 млрд від Microsoft, потрібно мати сміливість і віру в майбутнє свого проекту.

3. Ви думаєте, що Facebook безпечний?

Понад 600 тис спроб зламу здійснюються щодо Facebook щоденно. Через шахрайства у Facebook все більше і більше людей висловлюють свою стурбованість загрозою зламу своїх акаунтів.

4. Хто цей хлопець?

Якщо ви давній користувач Facebook (до 2007), то ви повинні пам’ятати сумного синього хлопця на домашній сторінці Facebook. Це був не хто інший, як легендарний Аль Пачіно в молодості.

5. “Мертві душі” Facebook

У Facebook є акаунти понад 30 млн користувачів, які, скоріш за все, уже померли. Крім того, більше 8% усіх сторінок користувачів Facebook є підробленими. Так що людям, які вихваляються великою кількістю друзів у мережі, варто задуматись, чи немає серед них “мертвих душ”.

6. О Боже ! Facebook шпигує за мною….

Не тільки АНБ та ЦРУ шпигують за людьми. Facebook також відстежує ваші звички. І не важливо, чи ви знаходитесь на сторінках Facebook, чи просто відвідуєте інтернет. Крім того, будь-який текст, який ви пишете в полі оновлення статусу, зберігається на серверах Facebook, навіть якщо ви не опублікували його.

7. Чому Цукерберг такий багатий?

tsuck

Прибуток, який Facebook очікує від кожного користувача в США, складає в середньому близько $6. Не дивно, Цукерберг є найбагатшою людиною у світі у віці до 35 років.

8. “Гарячі клавіші” для спілкування з Цукербергом

Просто додайте /4 в кінці URL-адреси Facebook і вас буде перенаправлено на персональну сторінку Марка Цукерберга.

Якщо додати 5 або 6, ви попадете на сторінки інших співзасновників Facebook. Цікаво, чому генеральний директор вибрав 4, а не 1.

9. З якою швидкістю “продукуються” лайки?

Кожну хвилину більше 4 млн уподобань (“лайків”) виставляються на сторінках Facebook.

10. Стежте за своєю мовою

Можливо, зараз Цукерберг і відомий у колі філантропів та благодійників, але у 2004 році він був простим зухвалим хлопцем. Говорячи про людей, які довіряють його сайту свою особисту інформацію “Dumb F**ks” (Тупими “Йовбаками”).

11. Візитка Марка “I’m CEO, bitch” таки була

CEO

Марк Цукерберг колись дійсно роздавав візитки з написом “I’m CEO, bitch” (“Я генеральний директор, сука”). Ця історія показана у фільмі “Соціальна мережа”.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

One thought on “Дивовижні факти про Facebook, які ви не знали

Залишити відповідь