Топ ІТ-новин дня (9 лютого): День безпечного інтернету та переговори про купівлю Yahoo

9 лютого Google роздавала по 2 гігабайти користувачам своєї пошти, стало відомо про переговори щодо поглинання Yahoo та Opera Software, хакери оприлюднили базу агентів ФБР

Другий вівторок лютого у світі відзначається як День безпечного інтернету. В цей день компанія Google запропонувала безкоштовно отримати 2 Гб дискового простору для користувачів поштового сервісу Gmail, якщо ті виконають перевірку безпеки свого аканту.

Генеральний директор компанії AOL Тім Армстронг повідомив, що компанія Verizon, яка нещодавно придбала AOL, веде переговори про купівлю Yahoo!. Протее наразі ці переговори є неофіційними.

Група хакерів, відома під іменем @DotGovs, опублікувала в інтернеті базу даних з більш як 20 тис імен співробітників ФБР. До бази увійшли їх імена, номери телефонів, електронні адреси. Публікація супроводжувалась хештегом #FreePalestine

hackers

Індія заблокувала плани Facebook щодо вільного поширення інтернету – програму Free Basics. Ця програма передбачала безкоштовний доступ до окремих сайтів, в тому числі сайтів з новинами, погодою, медичною інформацією.

Британська компанія Imagination Technologies, яка займається проектуванням мобільних графічних прискорювачів та мікропроцесорів, повідомила про отримання збитку в цьому році та про відставку її керівника. Одна з причин негативних фінансових результатів – слабкі продажі смартфонів компанії Apple, одного з головних партнерів чіпмейкера.

Фінансові результати Yelp стали відомі до офіційного оголошення. Через те, що вони були не найкращими, акції компанії обвалилися, а фінансовий директор оголосив про відставку.

Інтерес до купівлі норвезької компанії Opera Software, розробника браузера Opera, проявив китайський розробник антивірусного ПЗ Qihoo 360. Очікується, що Opera оголосить про поглинання разом із оголошенням фінансових результатів.

Мобільний месенджер Viber запускає функції грошових переказів. Це стало можливим завдяки угоді між Viber і платіжним сервісом Western Union. Спочатку функція буде доступна лише жителям США, а максимальна сума переказу – $499 за раз.

Жертви “помилки 53” хочуть подати в суд на Apple. Користувачі, які де-факто втратили свої пристрої в результаті його ремонту у не сертифікованому центрі, готуються по подачі колективного позову проти Apple.

robot cro

В Каліфорнії створити робота-таракана, якого можна використовувати для пошукових та рятувальних операцій. Прототип пристрою під назвою CRAM (“compressible robot with articulated mechanisms”) має штучний екзоскелет та панцир, які домотають йому рухатися в ускладнених умовах.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь