Топ ІТ-новин дня (18 лютого): гнучкий Android-смартфон і “антиурядовий” протест Apple

ІТ-компанії підтримати протистояння Apple з ФБР, у світі випущено гнучкий смартфон, Yahoo закриває свої сервіси. Ці та інші ІТ-новини дня нижче

В компанії Apple кажуть, що будуть оскаржувати рішення суду, згідно з якого компанія на вимогу ФБР повинна розблокувати iPhone загиблого терориста.

Компанію Apple у її протистоянні з ФБР і у небажанні розблоковувати iPhone підтримали Google, WhatsApp та інші ІТ-компанії.

Мобільна версія Skype отримала підтримку групових відео дзвінків. Раніше ця функція була доступна лише підписникам пакету “Skype для бизнеса”.

Створено гнучкий Android-смартфон – смартфон з гнучким екраном створити канадські розробники з лабораторії Human Media Lab.

Львівська міська рада створила додаток для відслідковування шляху міського транспорту. Додаток Lviv Transport Tracker у режимі реального часу дозволяє дізнатися, де знаходиться певний конкретний автобус, трамвай чи тролейбус.

B Сан-Франциско біля магазину Apple Store пройшов мітинг на підтримку боротьби Apple з ФБР – його організували прихильники права на конфіденційність.

Аналітики дослідницької компанії Gartner повідомили, що вперше продажі смартфонів виробництва Apple знизились – у четвертому кварталі компанія продала на 4.4% менше iPhone, аніж роком раніше.

iphones

Yahoo закриває кілька своїх сервісів. Серед них Yahoo Makers, Yahoo Auto, Yahoo Health, and Yahoo Parenting.

Google Translate в даний час охоплює 99% світової онлайн-спільноти. Сервіс може перекладати на 103 різних мови.

Facebook планує запустити свій сервіс Instant Articles для всіх бажаючих. Це означає, що всі зможуть використовувати сервіс для публікації новин.

Apple вибачилась за “помилку 53” і випустила нову версію мобільної операційної системи iOS, яка усуває цю помилку. Нагадаємо, що ця помилка призводила до того, що смартфони, які ремонтувалися у неавторизованих сервісних центрах після оновлення ставали неробочими і не підлягали ремонту.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь