Топ ІТ-новин дня (19 лютого): реклама в Facebook Messenger та засилля smartwatches

Google запрошує всіх користуватися Gmail, Facebook запускає рекламу в месенджері, а Yahoo розказала, що саме виставлено на продаж. Ці та інші ІТ-новини дня за 19 лютого.

Google запустив нову функцію – завдяки інструменту Gmailify поштові акаунти на Outlook та Yahoo можна перетворити в Gmail. Іншими словами, ці поштові аканти будуть використовувати всі можливості Gmail-пошти зі старими електронними адресами.

Стартап Nextbit представив смартфон с необмеженим об’ємом пам’яті. Особливість пристрою Nextbit Robin полягає в тому, що в ньому використовується динамічний розподіл користувацьких даних між пам’яттю пристрою та хмарним сховищем даних. Ціна смартфону – $399.

Facebook і Twitter підтримали Apple в її боротьбі з ФБР – компанія напередодні відмовилася розблокувати смартфон терориста, не дивлячись на рішення суду з цього приводу.

В месенджері Facebook Messenger скоро з’явиться реклама. Уже у другому кварталі компанія Facebook планує запустити рекламу в цьому популярному додатку. Компанії зможуть зі своїх акаунтів розсилати рекламні повідомлення іншим користувачам додатку.

Вперше продажі розумних годинників перевищили продажі традиційних швейцарських годинників. У четвертому кварталі минулого року у світі було продано більше 8 млн smartwatches. А кількість класичних годинників, проданих за той же період, склала 7 млн.

smartwatches

Twitter запустив дві нових функції для бізнесу, які покращать взаємодію з їх клієнтами. Це нові можливості приватних повідомлень та можливість користувачам оцінювати якість клієнтського сервісу через Twitter.

Новий логотип Uber, про який компанія повідомила нещодавно, виявився дуже схожим на логотип стартапа, який працює в одному приміщенні з Uber. Користувачі Twitter відзначили дивну схожість логотипів Uber та CircleCI.

Google видалила частину реклами з веб-версії пошукової системи. Рекламний блок в правій частині сторінки буде видалено, реклама залишиться вверху і внизу.

Компанія Yahoo офіційно виставлена на продаж. Компанія планує розділити бізнеси Yahoo та Alibaba. Цікаво, що капіталізація сукупного бізнесу складає $32 млрд, а капіталізація Alibaba окремо – $31.8 млрд. Це практично знецінює бізнес Yahoo як окремої компанії.

Google розробляє рекомендаційний сервіс для статей онлайн-медіа. Він буде вбудований у браузер Google Chrome. Попередня назва майбутнього сервісу – ChromeReader або Morning Reads.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь