Топ ІТ-новин дня (22 лютого): Apple далі бореться з ФБР, MasterCard вводить авторизацію по селфі

Facebook йде у віртуальну реальність, продуктові компанії анонсують новинки на виставці мобільних технологій. А в Німеччині камінь роздає інтернет. Ці та інші ІТ-новини за 22 лютого в щоденному огляді.

Facebook буде вивчати особливості соціальної взаємодії у віртуальній реальності. Про це компанія повідомила у своєму блозі. Співробітники нового підрозділу будуть випробовувати уже існуючі технології віртуальної реальності для мережевого спілкування.

Влада округа Сан-Бернардіно змінила пароль застреленого терориста, щодо якого йдуть давні суперечки між Apple та ФБР. Рішення про скидання пароля було прийнято ФБР разом із владою округа.

Група людей, що постраждали від нападу терориста з Сан-Бернардіно, буде намагатися в судовому порядку змусити Apple розблокувати зашифрований iPhone . Жертви підкреслюють свою зацікавленість в інформації, що знаходиться в телефоні терориста.

Нова камера Gear 360 компанії Samsung зможе знімати 360-градусне відео. Зовні камера виглядає як очне яблуко і складається з відразу двох камер, які працюватимуть разом і створюватимуть панорамне зображення.

Gear 360

LG Electronics продемонструвала свій перший модульний смартфон G5, який поставляється з аудіосистемою B&O і ширококутним об’єктивом. Смартфон було показано на щорічній виставці Mobile World Congress в Барселоні . Модульні смартфони відрізняються від звичайних тим, що вони виготовляються з окремих компонентів, що дозволяє користувачам замінити або модернізувати деякі їх блоки незалежно один від одного.

Nokia прискорить введення мобільних мереж 5G, а також випустить декілька нових смартфонів у цьому році.

MasterCard дозволить авторизуватися за допомогою селфі – на початку така функція буде доступна жителям Великобританії. Селфі-фото та відбитки пальців можна буде використовувати замість пароля або PIN-кода.

Британський студент створив робота, який працював замість юриста і допомагав користувачам оскаржувати несправедливі юридичні рішення. За чотири місяці роботи робот домігся спростування штрафів на загальну суму в $3 млн.

stone

У німецькому лісі знаходиться камінь, який може роздавати інтернет, якщо його нагріти. Досить розвести багаття під каменем, назва якого Keepalive і всередині почне працювати маршрутизатор Wi-Fi. За допомогою цього інтернет-підключення можна завантажити кілька електронних книг, в основному, посібників з виживання в дивних умовах.

В день рідної мови соцмережа Facebook запропонувала вдосконалити український інтерфейс сервісу, долучившись до його перекладу.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

One thought on “Топ ІТ-новин дня (22 лютого): Apple далі бореться з ФБР, MasterCard вводить авторизацію по селфі

Залишити відповідь