Стрічка Instagram: від хронологічного до алгоритмічного

Instagram готується до серйозних змін в алгоритмі відображення контенту. Ці зміни відображають тенденцію, згідно якої контент буде відображатись на основі певних алгоритмів.

За роки існування соціальних мереж склалися певні правила перегляду новин від наших друзів в соцсервісах. У верхній частині стрічки, як у Facebook і Twitter, так і в Instagram, показані останні новини – останні записи друзів. Чим далі ви прокручуєте стрічку вниз, тим старшими стають матеріали.

Однак за рахунок зростання числа аудиторії соціальних мереж, довжина новинної стрічки пересічного користувача зростала, що створило певні труднощі зі споживанням контенту.

Стрічка в Facebook та Instagram стала схожою на бюлетень на місцевих виборах – потрібно хвилин 15, щоб ознайомитись з ним та знайти те що треба.

Тому компанія Facebook у 2009 році змінила свою стрічку новин, застосувавши алгоритм видачі постів на основі їх популярності. Минулого місяця стрічка Twitter також почала видавати “на гора” найпопулярніші твіти з минулого, якщо користувач протягом певного часу не користувався сервісом.

А вчора й Instagram приєднався до цих інновацій. Сервіс обміну фотографіями планує почати тестування персоналізованої стрічки новин користувачів, аналогічної тій, яка вже існує у його материнської компанії, Facebook. Це означає, що видача новин від суворо хронологічного зворотнього порядку, яка використовується з початку існування сервісу в 2010 році, зміниться. Замість цього Instagram буде розміщувати фотографії та відео, які, “на його думку”, є найбільш бажаними і цікавими для користувача, незалежно від часу, коли вони були опубліковані.

Наприклад, якщо ваш найкращий друг (з яким ви найбільше взаємодієте у соціальній мережі) розмістив фото цуценят свого зенненхунда п’ять годин назад, коли ви були в дорозі і не мали можливості підключитися до Інтернету, Instagram покаже вам це зображення у верхній частині стрічки, як тільки ви відкриєте додаток. Алгоритми Instagram “припускають”, що дописи саме від цього друга ви б не хотіли пропустити, тому і виносить їх на початок стрічки. Такі собі “Breaking news”.

Як не дивно, на цей крок сервіс змусила його популярність (на сьогодні в Instagram понад 400 мільйонів постійних відвідувачів). Як і Facebook, де місячна аудиторія досягла 1,59 млрд користувачів, сервіс обміну зображеннями постав перед необхідністю пошуку ефективних способів організації та впорядкування величезної кількості контенту, що щохвилинно “протікає” через новинарні стрічки його користувачів.

Сьогодні для широкого загалу інтернет-користувачів новинні стрічки соціальних мереж стали якщо не єдиним, то домінуючим джерелом новин та інформації, стали провідником та навігатором по безмежним просторам глобальної мережі.

Компанії, що володіють соціальними сервісами, борються за клієнтів, пропонуючи користувачам “найкраще”. Чим якісніший контент у стрічці, тим довше користувач буде знаходитись на сервісі, тим частіше він буде ним користуватись і тим більше буде від нього (сервісу) залежним.

Проте, змінити видачу постів у Instagram буде, швидше за все, не просто і це може викликати певне невдоволення користувачів, які звикли до існуючих принципів упорядкування своїх новинних стрічок. Однак з подібними скаргами стикались усі соціальні сервіси, коли вони змінювали спосіб, у який була представлена інформація в їхніх каналах.

Майк Крігер (Mike Krieger) і Кевін Сістрьом (Kevin Systrom), співзасновники Instagram, кажуть, що “в середньому на очі користувача не попадає близько 70% постів у їх стрічці Instagram”.

Так, коли Facebook відійшов від принципу зворотньої хронологічної видачі новин у жовтні 2009 року, користувачі відреагували майже миттєво. Були навіть створені спеціальні Facebook-спільноти, такі як “Change Facebook back to normal!!” (“Змінити Facebook повернутися до нормального життя!!”), кількість учасників яких за лічені дні виросла до сотень тисяч послідовників. Адміністрація Twitter також зіткнулася з різкою критикою минулого місяця, коли повідомила про експерименти по відході від принципів хронологічної видачі.

Саме тому в Instagram заявляють, що зміни не будуть швидкими, і почнуться вони з серії невеликих тестів на незначній частці аудиторії сервісу, перш ніж компанія остаточно вирішить, чи слід вводити новий підхід у широких масштабах.

Окрім того, в компанії сподіваються, що ці зміни будуть менш руйнівними, ніж у інших соцмережах, оскільки Instagram майже повністю зосереджений на фотографіях, а не текстових новинах.

У той же час, нововведення не будуть мати впливу на рекламні продукти Instagram, який вже використовуються і опираються на ті ж принципи адресності для показу рекламних оголошень користувачам. Якщо зміни видачі новин будуть успішними, це послужить зміцненню бізнесу Instagram, оскільки чим більше часу люди проводять в соціальній мережі, тим більше реклами компанія зможе їм показати і більше грошей заробити на рекламі.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь