Топ ІТ-новин дня (23 березня): ФБР розблокує смартфон без участі Apple

3D-друк рятує пацієнтів, Pornhub інтегрується з окулярами для віртуальної реальності, а Google робить додаток-клавіатуру для iPhone – про це говорив сьогодні ІТ-світ.

1. Компанія Apple, певно, працює над двома новими ультратонкими MacBooks. Це можуть бути ноутбуки з діагоналлю екрана в 13 або 15 дюймів.

2. Оновлення операційної системи iOS 9.3 перетворювало пристрої в неробочі. Це траплялося з старими iPad, на які їх власники встановили нову операційну систему.

3. Хмарний сервіс “Google Фото” отримав нову функцію, яка дозволить в автоматичному режимі відібрати найкращі фотографії з тих, які користувач “залив” на сайт. Окрім того, ця функція під назвою “Асистент” нанесе на карту місця, в яких користувач був і розпізнає цікаві місця, які він бачив.

4. Ізраїльська компанія Cellebrite допоможе ФБР у розблокуванні смартфона терориста із Сан-Бернардіно. Таким чином, ФБР зможе розблокувати смартфон без участі компанії Apple.

5. Google опитала біля тисячі підлітків про те, чи хочуть вони запустити свій стартап. Більшість з них дала негативну відповідь.

6. Google робить мобільний додаток-клавіатуру для iPhone, завдяки якому компанія планує збільшити кількість пошукових запитів з мобільних пристроїв від Apple.

7. Український стартап Petcube продав більше 20 пристроїв на загальну суму в $2.5 млн.

8. Twitter готується запустити можливість редагувати фотографії безпосередньо в інтерфейсі і мобільних додатках сервісу.

9. 3D-друк серця врятував життя 9-місячної дитини з Китаю. Хірурги змогли зробити операцію, вивчивши точну модель серця, надруковану на 3D-принтері.

10. Pornhub запустив канал віртуальної реальності. Цей безкоштовний канал рекомендується переглядати у окулярах для віртуальної реальності.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь