Топ ІТ-новин дня (24 березня): Tinder допоможе американцям вибрати президента

Телевізор від Xiaomi, 10 років “Однокласникам”, Google готує сервіс прямих відеотрансляцій – про це говорив ІТ-світ 24 березня

Ізраїльська компанія під назвою Cellebrite може допомогти ФБР розблокувати iPhone терориста із Сан – Бернардіно.

Apple побоюється, що в сервери, які компанія купує для своїх дата-центрів, буде впроваджено шпигунські технології. Щоб цього не сталося, Apple навіть просить фотографувати материнські плати цих серверів.

Компанія Pebble, виробник першого “розумного годинника”, скорочує кожного четвертого співробітника. В компанії пояснюють це складнощами із залученням нових коштів.

Штучний інтелект від Microsoft – чат-бот Tay через добу спілкування перетворився на нациста. Чат-бот у Twitter корпорація Microsoft представила 23 березня. Проте уже 24 березня Tay став казати, що ненавидить євреїв та феміністок. Можливо, штучний інтелект так відреагував на деякі повідомлення своїх співбесідників.

tay

Засновник і керівник сервісу Amazon Джефф Безос очолив список “найбільших лідерів” по версії журналу Fortune у 2016 році. Окрім того, в цей рейтинг “людей, які змінюють світ” увійшли Тім Кук, Елон Маск та Папа Римський.

У США житловий будинок знесли через помилку на Google Maps. Робітники надали власниці будинку скріншот з сервісу карт, згідно з яким її будинок знаходиться за адресою, будівля на якій підлягала зносу. Насправді власниця будинку планувала його відремонтувати після недавнього стихійного лиха, яке пошкодило її будинок.

Google готується створити аналог Periscop – власний сервіс відео трансляцій. Його попередня назва – YouTube Connect. Сервіс буде доступним для мобільних пристроїв на Android та iOS.

Соціальній мережі “Однокласники” виповнюється 10 років – сайт з’явився 26 березня 2006 року і став першою в Рунеті соціальною мережою. Сьгоднішня денна аудиторія сервіса складає 51 млн користувачів.

Нова функція Tinder під назвою Swipe the Vote допоможе американцям вибрати кандидата в президенти відповідно до їх інтересів та поглядів.

Swipe the Vote - tinder

Нова версія окулярів Google Glass була знайдена в одному з ломбардів Сан-Франциско. Представники компанії забрали звідти окуляри.

Ображений програміст, видаливши 11 рядочків коду, заледве не “зламав” інтернет.

Xiaomi представила телевізор, який тонше смартфона – модель Curve серії Mi TV 3S має товщину 5.9 мм.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь