Топ ІТ-новин дня (30 березня): олімпіада кіборгів та 30 млн від Samsung

Редизайн Google AdWords, олімпіада кіборгів, чатботи замість людей та інновації від “Укрпошти” – про це говорив ІТ-світ сьогодні, 30 березня

Іракські солдати публікують в Instagram фотографії полонених і пропонують користувачам проголосувати за їх подальшу долю.

Податкова міліція хоче отримати доступ до електронних поштових скриньок деяких користувачів на “Яндексі”, про що має рішення суду. Ці дані потрібні для розслідування справи про податкові махінації.

SoundCloud, нарешті, запустив свій платний стрімінговий сервіс під назвою SoundCloud Go. Він надає можливість отримати доступ до фонотеки з 125 млн треків від 12 млн музикантів.

Сервіс управління задачами Asana, створений одним із засновників Facebook Дастіном Московіцем, отримав інвестиції у розмірі $50 млн. Серед інвесторів – генеральний директор Facebook Марк Цукерберг.

Google запускає масштабний редизайн Google AdWords. Його задача – зробити інтерфейс більш сучасним і зручним, особливо для роботи на мобільних пристроях.

ele

Футболіст Пеле подав в суд на Samsung і вимагає від південнокорейської компанії $30 млн. Футболіст звинувачує ІТ-гіганта в тому, що той незаконно використовує його образ у своїй рекламі.

Apple після вчорашнього повідомлення про злам смартфона терориста з Сан-Бернардіно повідомила, що планує покращити безпеку своїх продуктів.

Spotify залучила займ в розмірі $1 млрд на доволі жорстких умовах. Ці гроші компанія планує потратити на рекламу і маркетинг. В обмін на кошти інвестори отримати гарантії, пов’язані з IPO компанії. Розміщення акцій повинно бути проведене не пізніше 2017 року.

Нова версія сервісу обміну повідомленнями Snapchat отримала аудіодзвінки, покращені функції перегляду відео та багато іншого.

В Цюріху пройде перша олімпіада серед кіборгів. Змагання під назвою Кібатлон пройдуть в жовтні цього року. В олімпіаді приймуть участь люди, які використовують біонічні протези та інші елементи модифікації свого організму.

“Укрпошта” анонсувала мобільний гаманець mWallet та власний аналог eBay, назва якого uBay. В uBay свої товари зможуть розміщувати різні компанії, а “Укрпошта” гарантуватиме їх доставку.

Жителі Анголи перетворити “Вікіпедію” на сховище піратських файлів. Піратський медіа контент вбудовувався в інтернет-енциклопедію і таким чином ставав доступним різним людям.

Sony замінила 70 співробітників чатботом. Чатбот спілкується з клієнтами і надає їм підтримку замість людей-операторів.

Дослідження показують, що онлайн-стеження спецслужб призводить до того, що люди менше ведуть політичні дискусії онлайн, побоюючись переслідування.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь