Бот-івництво: що таке чатботи Facebook Messenger і чому всі про це говорять

На конференції Facebook F8 для розробників соціальна мережа Facebook зробила декілька цікавих анонсів. Проте найбільший фурор викликав анонс платформи для створення чатботів для Facebook Messenger

Деякі аналітики назвали цю подію такою, яка змінить інтернет і технології найближчим часом. Чи дійсно це так і що такого особливого в новому анонсі від Facebook?

Чатбот – це програма, яка вміє спілкуватися в чаті із звичайною людиною і у відповідності до алгоритму своєї роботи вірно чи, навпаки, невірно відповідати на певні запитання. Наприклад, чат бот може бути налаштований на певні фрази і на них генерувати прості односкладові відповіді (як, до прикладу, чатбот для Telegram “Порохобот” https://telegram.me/porokhobot Ігора Стефурака). В більш складному варіанті чатботи можуть розуміти запитання користувачів та вірно на них відповідати. По задумці авторів ідеї чатботів, вони зможуть частково замінити службу підтримки користувачів та, наприклад, приймати замовлення в інтернет-магазині, допомагати з пошуком в інтернеті чи в реєстрації на рейс. Користувачі Telegram активно користуються ботами, нещодавно Microsoft показала своїх ботів та дозволила створювати їх для Skype.

chatbot2

Анонс Facebook щодо платформи для ботів для Facebook Messenger важливий по декільком причинам. По-перше, аудиторія самої Facebook та аудиторія її месенджера Facebook Messenger робить ці сервіси найбільшою у світі користувацькою базою для майбутніх ботів. Окрім того, Facebook є чи не найбільшою базою користувацької інформації, яка зберігає дуже багато даних про нас з вами – в тому числі, про наші звички, вподобання, реакції. Тому Facebook може, і, власне, обіцяє налаштувати чатботи таким чином, щоб вони були “розумними” – використовували інформацію про користувачів. Наприклад, вранці нагадували про покупку певних продуктів, або пропонували певну музику відповідно до нашого настрою чи той чи інший одяг у відповідності до прогнозу погоди. Наразі такі боти – це справа майбутнього, але Facebook обіцяє, що її боти володітимуть штучним інтелектом та отримають здатність до самонавчання.

Правда, не варто забувати про зворотній бік медалі – інструменти такої простої взаємодії з користувачами за умови big data та аналізу даних можуть перетворитися в інструмент маніпулювання та навіть управління масами.

Чому чатботи від Facebook важливі для бізнесу? Уже сьогодні прогнозують, що чатботи зможуть замінити звичайні мобільні додатки, а клієнтам, наприклад, інтернет-магазинів не потрібно буде встановлювати окремі додатки для здійснення замовлення. Досить буде лише відправити певний запит боту (який в майбутньому взагалі розумітиме запити на звичайній людській мові), він сприйме його, зрозуміє і прийме замовлення. Водночас боти онлайн-медіа зможуть повідомляти про важливі новини або пропонувати користувачу зведену інформаційну картину дня (що уже робить бот Meduza в Telegram), а у відповідь на певний запит – деталізувати інформацію про ту чи іншу подію. Чатботи зможуть як допомогти у виборі товару, так і відібрати новини певної тематики.

Деякі аналітики вважають, що взаємодія з ботами стане основним інструментом взаємодії з онлайн-бізнесом, а людська мова перетвориться в новий інтерфейс людинно-машинної взаємодії.

Я думаю, що захоплення чатботами загалом і платформою Facebook Messenger дещо випереджує час. Користувачів наразі потрібно буде готувати до такого роду взаємодії. Тому наразі ІТ-світ, розробники та техногіки своїм захопленням ботами випереджують реальний інтерес до цього інструменту.

Чатботи можна порівняти з віртуальними друзями та співбесідниками. До речі, світ уже переживав захоплення віртуальними друзями – чи пам’ятаєте ви таку назву “тамагочі”? Виходить, що чатботи стали тамагочі для покоління міленіумів, а Facebook представила платформу для їх створення і для використання їх у бізнесі.

chatbot1

Я теж думаю, що істерія навколо чатботів дещо перебільшена. В майбутньому ці інструменти зможуть дійсно змінити інтернет-технології, але це справа не найближчого майбутнього. Чатботів ще потрібно навчити розуміти те, що ми хочемо і відповідати правильно. А підвищений інтерес до чатботів, я думаю, можна пояснити тим, що ми давно не бачили нічого дійсно нового та незвичного – певне з часів презентації iPad. Такого, що б змінило світ технологій серйозним чином. Чатботи зможуть це зробити. Проте трохи пізніше. Не зараз.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь