Топ ІТ-новин дня (19 квітня): LinkedIn допоможе студентам, а електрокар Apple робиться у Європі

Новий сервіс від LinkedIn, європейська лабораторія Apple, судові перипетії Google – про це та інше говорили в ІТ-світі 19 квітня

Мобільний месенджер Viber теж ввів шифрування всієї переписки своїх користувачів та приватні чати. Користувачі отримають повне шифрування протягом декількох наступних тижнів.

Uber відмовляється від сервіса миттєвої доставки їжі, хоча в компанії підкреслили, що він єж успішним і Uber залишить свій сервіс звичайної доставки їжі.

LinkedIn запустив сервіс пошуку першої роботи для студентів. Додаток LinkedIn Students для iOS та Android дозволить вказати спеціалізацію та навчальний заклад, а LinkedIn підбере вакансію.

Google виграла суд, який тривав більше10 років між нею та гільдією письменників США. Предметом суперечки був проект по скануванню книг в рамках сервіса Google Books. Верховний суд прийняв рішення, згідно якого Google може сканувати і розміщувати книги в інтернеті.

Одним з найбільш вірогідних кандидатів на купівлю Yahoo! є компанія YP Holdings, якій належать цифрові активи Yellow Pages.

Користувачі YouTube можуть публікувати на сайті 360-градусні відео, а інші відвідувачі сайту можуть їх переглядати в режимі реального часу.

В Берліні знаходиться секретна лабораторія, в якій Apple розробляє свій автомобіль – електрокар iCar.

В першому кварталі значно знизились продажі iPhone – аналітична компанія TrendForce повідомила про скорочення продажів більш як на 40%.

Павло Дуров пообіцяв мільйон доларів розробникам ботів для Telegram. Гранти на суму від $25 тис будуть вручатися розробникам до 31 грудня цього року.

Хакери навчилися зламувати будь-який телефон лише знаючи його номер. Ця вразливість не використовує особливості самого телефона чи операційної системи – вона присутня у мережах мобільних операторів.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь