Топ ІТ-новин дня (9 травня): дисплей без доторків та новий витік Offshore Leaks

В понеділок, 9 травня, ІТ-світ обговорював нові документи Offshore Leaks, зазіхання американських спецслужб на аналітичні дані сервісу, скорочення пільг в Dropbox та відеодзвінки в WhatsApp

Offshore Leaks відкрив доступ до більш як 200 тис офшорних компаній. У новій порції документів – 165 українських прізвищ.

Microsoft скоротить кількість вільного місця в безкоштовній версії OneDrive до 5 Гб.

Джефф Безос, глава Amazon, продав 1% акцій компанії за $671 млн. У нього залишилась частка в 17% акцій компанії.

Twitter відмовився надати доступ до аналітичного сервісу для американських спецслужб. У Twitter вважають, що основна частина інформації користувачів сервісу й так знаходиться у вільному доступі, тому спецслужби можуть самостійно її аналізувати і використовувати.

Dropbox скорочує пільги: в компанії повідомили співробітникам готуватися до важких часів. Компанія витрачає $25 тис на пільги щорічно на кожного працівника.

Uber і Lyft не зможуть більше працювати в Остіні, штат Техас. Компанії повинні встановити більш жорстку перевірку лояльності своїх водіїв. Компанія витратила $8 млн на збір відбитків пальців, проте цей її план зазнав невдачі.

Google робить успіхи а одному зі своїх найбільш високотехнологічних проектів. Project Soli дозволяє користувачеві робити жести у повітрі для управління програмним забезпеченням.

Project Soli

В Microsoft говорять, що компанія збирається припинити нагадування про необхідність перейти на Windows 10.

Подкастери серйозно розчаровані компанією Apple – на їх думку, компанія використовує подкастерів виключно для того, щоб просувати власні проекти, а подкастерам не надають дані про їх аудиторію.

Microsoft показала дисплей, який працює без доторків. Дисплей використовує технологію Pre-Touch Sensing, разроблену інженерами Microsoft Research. Він уміє відповідати на певні дії користувачів, коли ті лише наближають палець до екрану.

WhatsApp запускає функцію відеодзвінків. Це стало відомо з скріншотів тестової версії програми.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь