Топ ІТ-новин дня (11 травня): новий Instagram на 200-гігабайтна карта пам’яті

Нові емодзі від Google, злам Instagram, рекорд акцій Amazon та бот, що шукає квитки – ці та інші ІТ-новини від 11 травня

Google вводить феміністичні емодзі, які відображатимуть роль жінок у різних сферах та професіях. Компанія винайшла 13 емодзі професійних категорій: бізнесмена, вченого, лікаря, фермера і т.д.
google emiji

Бренд Apple очолив список 100 найдорожчих брендів світу в шостий раз. Автором рейтингу є журнал Forbes. Вартість бренду Apple – $154 млрд, що на 6% більше, аніж торік. Вартість бренду Google, який зайняв друге місце – $82.5 млрд, це на 26% більше, аніж торік.

Корпоративний месенджер Slack запустив функцію авторизації за допомогою Slack для інтеграції з іншими корпоративними сервісами. Першими партнерами Slack по інтеграції стали сервіси Quip, Figma, Office Vibes, Smooz и Slackline.

Hyperloop готується випробувати прототип вакуумного потяга для зверх звукових перевезень пасажирів. Hyperloop – це проект Илона Маска, який є системою переміщення алюмінієвих капсул по трубам.

Instagram повністю оновив дизайн – у сервісу змінилась іконка додатку та власне дизайн оформлення всіх елементів сайту.

new instagram

WhatsApp випустив десктопну версію месенджера для Windows та OS X.

Google заборонила рекламу короткострокових кредитів в AdWords. Контекста реклама макрофінансових організацій буде заборонена з 13 липня. В заборону потраплять повідомлення про займи на термін менше як 60 днів з дня видачі.

“Яндекс.Карти” навчились будувати пішохідні маршрути – нова функція доступна в мобільному додатку або на сайті сервісу. Карти покажуть час, який потрібно потратити на дорогу.

Samsung анонсувала карту пам’яті microSD ємністю 256 Гбайт. Це перша карта подібного розміру для масового ринку.

Хакери розмістили на сайті Львівської ОДА привітання ДНР із двухріччам, окрім того, зламати сторінки ОДА в соцмережах. 

loda

Російська компанія InfoWatch, очолювана Наталією Касперською, розробила рішення, яке дозволяє перехоплювати та аналізувати розмови співробітників компаній по мобільним телефонам.

Француженка здійснила самогубство в прямому ефірі – вона все транслювала в онлайн за допомогою сервісу Periscope.

Киянин запустив Telegram-бота railwaybot, який може швидко знайти потрібний потяг – достатньо вказати напрямок, дату й час. Програма може перевірити наявність квитків і знайти рейс по номеру потяга.

10 травня на біржових торгах акції Amazon виросли більш як на 3% і досягли свого максимального в історії значення в $703.

Надія Баловсяк

ІТ-журналіст, аналітик

Залишити відповідь